Hint Magazin Öne Çıkan

Tejaswi prakash’ın Sevgilisi kim?

Tejaswi prakash’ın Sevgilisi kim?

Hint dizisi Swaragini Bıçak Sırtı’ında ragini karakterini canlandıran hintli oyuncu Tejaswi prakash Shivin Narang ile sevgili mi?

Tejaswi prakash’ın Sevgilisi kim?

Hint dizisi Swaragini Bıçak Sırtı’ında Ragini karakterini canlandıran hintli oyuncu Tejaswi prakash Shivin Narang ile sevgili mi?
Tejasswi ve Shivin, bu sezon Khatron Ke Khiladi’nin en popüler yarışmacılarından biri ve izleyiciler onları sadece bireysel olarak değil, aynı zamanda birlikte de seviyorlar. Hatta, hayranları ikilinin isimlerini birleştirerek bir hashtag oluşturdu  #TeVin hashtagi şuanda popüler. Aşk Bir Rüya Thapki Neden Değişiyor Hint dizisi Thapki Pyaar Ki Aşk Bir Rüya’da Thapki karakterini canlandıran hintli oyuncu Jigyasa Singh neden değişiyor.

Tejaswi prakash'ın Sevgilisi kim?
Tejaswi prakash’ın Sevgilisi kim?

Tejasswi ve Shivin show’da birbirlerine büyük destek oluyorlar. Birbirlerine sürekli yardım eden ikiliyi hayranlarıda çok yakıştırıyor. İkili hatta birbirlerine sosyal medyadan övgüler yağdırıyorlar. Hayranları onları showda bir arada görmek için çok sabırsızlanıyorlar. Ama bir istekleri daha var. Oda Tejasswi Prakash ve Shivin Narang’i çift olarak bir dizide görmek. Sürekli birlikte zaman geçiren resimlerini sosyal medyada paylaşan çift her şeye rağmen beraber olmadıkları arkadaş olduklarını söylüyor.  Masum Yeni Gopi kimdir?Saath Nibhaana Saathiya Masumda yeni Gopi’yi canlandıracak olan oyuncu Devoleena Bhattacharjee kimdir?

Tejaswi prakash'ın Sevgilisi
Tejaswi prakash’ın Sevgilisi

Aralarında aşk dedikoduları çıkan çifte bir haber portalı çıkıp çıkmadıkları sorulduğunda ikili biz sadece arkadaşız aramızda başka birşey yok dediler. Tabi her halükadarda bu ilişkiyi kabul etmeseler de zaman ne gösterir bilinmez. Narang geçtiğimiz günlerde hayranlarından bu tür yakıştırmalar yapmamalarını istedi

Yorum Bırakın