Hint Magazin Öne Çıkan

Aşk Bir Rüya Thapki Neden Değişiyor

Aşk Bir Rüya Thapki Neden Değişiyor. Hint dizisi Thapki Pyaar Ki Aşk Bir Rüya’da Thapki karakterini canlandıran hintli oyuncu Jigyasa Singh neden değişiyor.

Aşk Bir Rüya Thapki Neden Değişiyor. 

Hint dizisi Thapki Pyaar Ki Aşk Bir Rüya’da Thapki karakterini canlandıran hintli oyuncu Jigyasa Singh neden değişiyor.

Aşk Bir Rüya’nın Başrol oyuncusu Jigyasa Singh domuz gribine yakalanınca 1 ay boyunca çekim yapamıyor. oyuncuya ilaç ve serum takviyesi yapılıyor ama oyuncu yine toparlayamıyor.

Bu arada dizideki Bani karakteri ölünce senaristler yeni bir değişiklik yapmak için arayış içine giriyorlar.
Ama Thapki karakterini canlandıran Jigyasa sing çekim yapacak durumda olmadığı için hintli oyuncu Hunar Hale’yi gösteriye alıyorlar. Aladdin hint dizisi konusu oyuncuları Aladdin Naam Toh Suna Hoga hint dizisi hangi kanal da, Aladdin ne zaman bitecek, Aladdin başrol oyuncuları Avneet Kaur Siddharth Nigam

Aşk Bir Rüya Thapki Neden Değişiyor
Aşk Bir Rüya Thapki Neden Değişiyor


Jigaysa Thapki ve Bani’nin ikili rolünü oynuyordu.
Huner hali Thapki’nin yerini alacağı için Bani’de dizide ölüyor. Thapki Kosi tarafından esir alınıyor. Tabi O sıra bihaan da diziden ölerek ayrılıyor ama Bihaan Aryan karakteri ile geri dönüyor.  Yani manish Goplani bihaan ve aryan karakterlerini canlandırıyor. Bihaan karakteri ölünce diziye Aryan olarak giriyor.

Kaza ise şöyle oluyor. Aryan, karısı ve kızının bir kaza ile karşılaştıklarını öğreniyor. Aryan, Vasundara’ya kaza hakkında bilgi veriyor. Yani vasu Thapki kızımla birlikte kaza geçirmiş diyor. Rucha Hasabnis Kimdir? Yaşı, Boyu, Kilosu Hintli oyuncu Rucha Hasabnis Saath Nibhaana Saathiya Masum Hint dizisindeki Gopi Karakterinin Kuzenini canlandırıyor. 

Daha sonra Tapki hastane ameliyat ediliyor ve yüzü değişiyor. Dadaa Hunar Hale Ben tapkiyim diyerek aileye giriş yapıyor. Ama merak etmeyin Jigyasa Singh iyileşince gösteriye tekrar giriş yapacak ve Thapki karakterini canlandırmaya devam edecek.

Yorum Bırakın