Hintli Oyuncular Kimdir?

Swaragini Bıçak Sırtı Oyuncusu Namish Taneja Kimdir?

Swaragini Bıçak Sırtı Oyuncusu Namish Taneja Kimdir?

Namish Taneja yaşı, Boyu, kilosu, dini, hakkında bilinmeyenler

Sevilen hint dizisi bıçak Sırtı’nda Lakshya karakterini canlandıran oyuncu Namish Taneja Kimdir? Namish Taneja boyu, kilosu, burcu, yaşı, hakkında bilinmeyenler.

Gerçek İsmi: Namish Taneja

Mesleği: Oyuncu

Boyu: 1.73

Kilosu: 65

Doğum Tarihi: 11 Eylül 1994

Burcu: Başak

Yaşı: 26 (2020 tarihine göre)

Dini: Hinduizm

Hobileri: Dans etmekOyuncunun sevdiği yemekler: ev yemekleri

Medeni durumu: Bekar

Swaragini Bıçak Sırtı Oyuncusu Namish Taneja Kimdir?
Swaragini Bıçak Sırtı Oyuncusu Namish Taneja Kimdir?

Sevgilisi var mı? Evet sevgilisi varNamish tesadüf sonucu oyuncu olmuş. Arkadaşının yanında seçmelere gitmiş ama arkadaşı yerine kendisi seçilmiş. Oyuncu hakkında en çok merak edilen başka bir konu ise oyuncunun kötü alışkanlığı olup olmadığı. Oyuncunun kötü alışkanlığı geç kalmak ve alkol tüketmek. Oyuncu Swaragini dışında Maayke Chali Jaaungi de Samar rolünü oynadı. Oyuncu Spor yapmayada düşkün biri ama bazen oynadığı rollere göre bazen spora gitmiyor.

Gelelim Oyuncunun başına gelen korkunç olaya
Swaragini yıldızı Namish Taneja, ailesiyle birlikte eve dönerken arabasına şimşek düştü. Oyuncu bu konuda şöyle dedi, “Four Bungalows’ta bir yerdeydik. Arabayı ben kullanıyordum ve ailem de arabadaydı. Çok kötü şekilde yağmur yağıyordu. Arabayı çalıştırmak üzereyken büyük bir çarpma sesi duydum. Arabanın üstüne dev bir şey düşmüş gibiydi.” Sanaya Irani istediğim herşeyi aldım dedi.

 “insanların korku içinde yıldırım düştü, yıldırım düştü diyerek korku içinde bağırdığını duydum. İşte o zaman yıldırımın aracımıza çarptığını anladık. Yıldırım bir araca çarptığında, metal çerçeveden toprağa girdiğini duymuştum. Daha sonra bir süre arabanın içinde metal bir şeye dokunmamaya çalıştık. Elektrik akımının araçtan geçip toprağa inmesi birkaç dakika sürer daha sonra güvenli şekilde araçtan inebilirsiniz. Bizde böyle yaptık. Neyse ki, Tanrı’nın lütfuyla, kurtulduk” dedi.

Oyuncunun Yeraldığı Diziler:2013, 2014 yılında Ekk Nayi Pehchaan dizisinde Chiraag Suresh Modi rolünü oynadı2014 yılında Pyaar Tune Kya Kiya dizisinde Sid rolünü oynadı2015, 2016 yılında Swaragini dizisinde Lakshya Maheshwari rolünü oynadı2017 yılında Ikyawann dizisinde Sathya rolünü oynad

Yorum Bırakın