Hint Magazin Öne Çıkan

Sriti Jha ve ekibinin başarısı

Sriti Jha ve ekibinin başarısı

Sriti Jha’nın yer aldığı Kumkum Bhagya Ah Kalbim 2000 bölümü tamamladı. Yapımcı Ekta Kapoor, diziden özel bir video yayınlamak için sosyal medyaya gitti.

En uzun süredir devam eden TV dizilerinden biri olan Kumkum Bhagya, Ah Kalbim 2000 bölümü tamamladı. Yapımcı Ekta Kapoor, dizinin böylesine büyük bir dönüm noktasına ulaşmış olmasından dolayı mutlu. Başrolünde Sriti Jha ve Shabir Ahluwalia’nın yer aldığı dizide bir çok sıçrama oldu.

Dizisin yapımcısı Ekta, gösterinin tüm özel anlarını içeren bir videoyu dizinin hayranları ile sosyal medya aracılığı ile paylaştı. Ayrıca Ekta dizinin hayranlarına ve iyi dileklerde bulunanlara teşekkür etti. Ekta: “Tüm çabalarımıza değen, son 27 yılda devam eden sevginiz ve desteğinizdir.

Sriti Jha ve ekibinin başarısı
Sriti Jha ve ekibinin başarısı

KumkumBhagya,  Ah Kalbim sizin kutsamalarınız olmadan mümkün olmazdı. Hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum.” Dedi.

Kumkum Bhagya genellikle TRP (Reyting) listelerinin zirvesinde yer aldı. Popülaritesi, Ekta Kapoor’un 2017’de Kundali Bhagya’yı piyasaya sürmesine de yol açtı. Shabir Ahluwalia ve Sriti Jha dışında Kumkum Bhagya’da Krishna Kaul, Mugdha Chapekar ve Pooja Banerjee gibi oyuncular yer alıyor. 

Yorum Bırakın