Hint Magazin Öne Çıkan

Sriti Jha O’nun hakkında konuştu? 

Sriti Jha O’nun hakkında konuştu? 


Sriti jha rol arkadaşı Shabir Ahluwalia hakkında neler dedi. Kumkum Bhagya Ah Kalbim’nın pragya’sı Sriti Jha, Shabir Ahluwalia ile arasındaki bağ hakkında zamanla daha iyi arkadaş olduk dedi.


Sriti jha shabir Ahluwalia ile ah kalbimde 6 yıl boyuncu beraber rol oynadı. Ve Abhi pragya aşkını üstlendiler. Ah kalbimdeki Abhi ve Pragya, yapbozun birbirine mükemmel şekilde uyan iki parçası gibidir. Sevilen ekran çifti ayrı bir fan tabanına sahip. 

Sriti jhaya çekimleri özleyip özlemediği soruluyor?
Oyuncu şöyle diyor: “Çekimlere başlamadan önce shabir’in bana tekrar yapalım mı diye sormasını özledim. Aslında pragya olmayı özledim. Ve tabiki bütün set arkadaşlarımı da özledim.” Madhubala Yalancı Bahar oyuncusu Vivian Dsena şanslıyım dedi. 

Sriti Jha O’nun hakkında konuştu? 

Shabbir ile arkadaşlık bağınız nasıl gelişti? 
“Shabbir gibi bir ortak aktöre sahip olduğum için çok şanslıyım. Çok sıcak kanlı espirili biri, bu da ekran kimyamızın uyuşmasında çok katkıda bulundu. Shabbir ve ben yıllar içinde daha iyi arkadaş olduk ve bu bence ekranada yansıyor.” Bir Garip Aşk Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon oyuncusu Sanaya Irani neden korktu?

Ah kalbimde zorlandığınız bir sahne oldumu?
“Evet oldu. Hatta bu sahne yüzünden göz yaşı döktüm. Dizinin ilk bölümlerinde Abhi’nin araba kullanırken pragyanın üzerine çamur sıçrattığı sahne vardı. Defalarca baştan çekmek zorunda kaldık ve sahne istediğimiz gibi olmayınca kendimi yetersiz gördüm ve gözyaşlarına boğuldum. O an kendimi çok caresiz hissettim” dedi. 
Oyuncuya Ah kalbimde yaşadığınız en güzel anınız nedir diye sorulduğunda oyuncu: “Kumkum Bhagya neredeyse altı yıldır hayatım oldu. Bu güzel yolculuktan bir anıya dikkat çekmek çok zor. Her günüm farklı anılarla dolu.” Dedi.

Yorum Bırakın