Hint Magazin Öne Çıkan

Siddharth Shukla üzgün

Siddharth Shukla üzgün


Balika Vadhu İkimizin Yerine’de Shiv karakterini canlandıran hintli oyuncu Sidharth Shukla harap oldu. Sidharth Shukla, insanların kâr elde etmek için oksijen tüplerini istiflediğini görünce üzüldü.

Sidharth Shukla Corona salgınını fırsata çevirmeye çalışan istifçilere kızdı. Hindistanda oksijen tüpleri ve ilaçları kar elde etmek için 3 katına satılıyor. Bu durum Sidharth Shukla dahil bir çok hintli oyuncuyu harap etti.


Oyuncu, Twitter hesabından insanlığın ölmekte olduğunu ve bugün en ucuz şeyin ‘insan hayatı’ olduğunu yazdı ve paylaşımı rekor kırdı. Sidharth Shukla şöyle yazdı, “insanların iyileşmesine sebeb olacak oksijen tüplerini ve ilaçları sadece kar elde etmek için istiflediğini görmek çok üzücü. İnsanlar burada ölüyor! Bugün en ucuz şey insan yaşamı!”

Siddharth Shukla üzgün
Siddharth Shukla üzgünÖfkeli bir vatandaş, Sidharth’ın tweet’ine şöyle yanıt verdi: “İnsanların açgözlülüğünün sınırı yok, hep daha fazlasını istiyoruz. Covid hastalarına satmak için oksijen tüpü ve ilaç istiflemek dışında bakkaliye, alkol, genel ilaçları stoklayanlar var. 


Sidharth Shukla’nın tweet’ine yanıt veren ve içinde bulundukları durumu anlatan pek çok kişi vardı. Ülke, sayısız insanın enfekte olmasına yol açan ikinci koronavirüs dalgası ile uğraşıyor. 

Yorum Bırakın