Hint Magazin Öne Çıkan

Shrenu Parikh aynı dizide

Shrenu Parikh aynı dizide

Shrenu Parikh’i tatlı bela hint dizisindeki asta karakteri ile tanıyoruz. Ankit Bathla’yı ise Thapki Pyar Ki Aşk Bir Rüya Hint dizisindeki Dhruv karakteri ile tanıyoruz. Bu başarılı iki hintli oyuncu yeni proje ile bir arada.

Yeni dizilerinin adı Ek Mandir Kripa Agrasen Maharaj Ki Shrenu Parikh dizide Genda Maheshwari karakterini canlandırıyor. Ankit Bathla ise dizide anti-kahraman olan Siddhant Singa karakterini canlandıracak.

Dizide Shrenu Parikh ile eşleştirilecek olan Ankit Bathla oyuncu için “Shrenu’nun çalışmalarını izledim ve o çok iyi bir aktris. Onunla çalışmayı dört gözle bekliyorum ve bu konuda oldukça heyecanlıyım.” dedi.

Shrenu Parikh Aşk Bir Rüya Ankit Bathla
Shrenu Parikh Ankit Bathla

Karakteri hakkında konuşan ankit Bathla “Farklı olduğunu söyleyebilirim. Gölgeleri keşfetmek konusunda herhangi bir çekincem yok.  Karakterim Dhruv, Thapki Pyaar Ki dizisinde pozitiften negatife, iki uç noktaya dönüştü. Bana kötü avatarımı beğendiğini söyleyen birçok insanla karşılaştım.  Ayrıca, izleyicilerin geri bildirimlerine göre karakterin değiştiğini hissediyorum.  Bir karakterin gösteri boyunca olumlu mu yoksa olumsuz mu kalacağı tahmin edilemez.  Ayrıca televizyonun artık oyuncuları klişeleştirmediğini de fark ettim.” dedi.

Yorum Bırakın