Hint Magazin Öne Çıkan

Anas Rashid’in bir günü nasıl geçiyor 

Anas Rashid’in bir günü nasıl geçiyor 

Can Yoldaşım Diya Aur Bati Ham da Suraj karakterini canlandıran hintli oyuncu Anas Rashid Pazar gününü nasıl geçirdiğini anlattı. 

Oyuncu “Pazar günleri kısıtlama olmadan her şeyi yemeyi severim”Pazar, yoğun bir hafta programından sonra bize dinlenme şansı verdiği için herkesin yüzünü güldüren bir gün. 

Telly ünlülerimiz yoğun çekim programları nedeniyle Pazar günleri neredeyse hiç izin kullanamıyor.  Star Plus’ın popüler dizisi Diya Aur Baati Hum’dan Anas Rashid yani Suraj ile konuştuk. Bakalım anas rashid Pazar günlerini nasıl geçiriyor.

Pazar benim için: geç saatlere kadar üzerini değiştirmeden ve banyo yapmadan yattığın bir gün. Pazar günü biri sabah banyo yaparsa, ‘Bugün size Pazar değil’ derim.

Pazar günü Ben:  Kendimi çok tembel hissediyorum. Pazar günü her şey çok yavaş ilerliyor. Telefonumdan gelen aramalara veya mesajlara bile bakmayı sevmiyorum. Pazar benim için istirahat gün ve Pazar günü çok tembel hissediyorum.

Pazar günleri: Öğlen saatlerinde kalkarım ve sonra akşam arkadaşlarımla bir araya gelmeyi severim.Benim için mükemmel bir

Anas Rashid'in bir günü nasıl geçiyor 
Anas Rashid’in bir günü nasıl geçiyor 

Pazar:  Arkadaşlarla buluşmak ve takılmak demek.Üniversite günlerimden beri Pazar günlerim hep berbat geçti. Pazar günleri benim için dolu dolu bir gün ve Pazar günleri tatlılar, pakoralar, samosalar gibi her şeyi yerim. O gün herhangi bir kısıtlama olmaksızın her şeyi yemeyi olmayı seviyorum.

Pazar ile ilgili çocukluk anım:  Okulumda Pazar günleri değil Cuma günleri tatil yapardım ama ne zaman Pazar tatil olsa geç kalkar ve çocuk şovu izlerdim. Ondan sonra akşamları arkadaşlarımla futbol oynardım..

Yorum Bırakın