Hint Magazin Öne Çıkan

Sanaya Irani kötü yorumlardan bahsetti

Sanaya Irani kötü yorumlardan bahsetti.

Miley Jab Hum Tum ve Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon’daki rolleriyle tanınan Sanaya Irani, gençken nasıl göründüğü hakkında kötü yorumlar aldığını söyledi.

Televizyon oyuncusu Sanaya Irani, okuldayken görünüşü hakkında çok kötü yorumlar aldığını söyledi. Bir keresinde, bir ailenin onun hakkında “maymuna benziyor” dediğini söyledi. Sanaya, “yatılı okuldayken bana farklı bakıldı. İnsanlar bana bakıp ‘beyaz hamamböceği’ veya ‘kertenkele’ derlerdi.”Maynuna benzetme olayı ise şöyle olmuş.

Sanaya “Gujarati dilinde konuşan bir aile hakkımda ‘Maymuna benziyor” dediğini duydum. Gujarati dilinde söylüyorlardı ama ben Gujarati dilini biliyordum. Okuldaydık, dondurma yiyorduk ve ‘ona bakın’ dediler çünkü kırmızı yanaklarım, kırmızı burnum vardı, hepsi bu. ‘Maymun gibi görünüyor’ dediler. Bu yüzden insanlar bana baktığında her zaman ‘benim hakkımda ne zaman garip bir şey söyleyecekler’ diye düşünürdüm” dedi.

Sanaya Irani kötü yorumlardan bahsetti
Sanaya Irani kötü yorumlardan bahsetti

Sanaya İrani, gençken görünüşünden dolayı ‘her zaman göze çarptığını’ ve bundan hiç hoşlanmadığını söyledi. Pozitif bir yapısı olduğu için her zaman herkesle kaynaşmak istediğini de söyledi.

Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon Bir Garip Aşk hint dizisindeki Khushi karakteri ile sevilen oyuncu şuan her hangi bir projede yer almıyor.

Yorum Bırakın

error: Content is protected !!