Hint Magazin Öne Çıkan

Barun Sobti “gemiyi batırdım” dedi.

Barun Sobti “gemiyi batırdım” dedi.

Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon Bir Garip Aşk hint dizisi ile ünlü olan Barun Sobti ilk dizisi için ‘korkunçtu’ dedi. ‘Bütün gemiyi tek başıma batırdım’ diyede ekledi.

Barun Sobti’nin ilk dizisinin adı Shraddha’naydı 2009 yapımı dizi üç buçuk ayda yayından kalktı. Barun Sobti dizideki performansı çok kötü olduğu için bu projesini en kötü projesi olarak ilan etti.  Katıldığı bir programda ona en kötü projesinin ne olduğu soruldu. 

Bunun üzerine Barun “Star Plus için yaptığım ilk şovun adı Shraddha’ydı.  Sanırım bütün gemiyi kendi başıma batırdım.  Dizideki en kötü şey bendim.  İki-üç ay gösterildi ve ben çok kötüydüm” dedi.

Sanaya Irani’nin karşısında rol aldığı dizisi Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ile ise büyük bir üne sahip oldu. Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon sezon 3’de ise Barun Sobti’ye Shivani Tomar eşlik etti. Dizi ilk sezonu kadar tutulmadı. Sadece 70 bölüm ekranda kaldı final yaptı.

Barun Sobti "gemiyi batırdım" dedi.
Barun Sobti “gemiyi batırdım” dedi.

Barun Sobti “Sektörün kurbanı olduğumu söylemeyeceğim.  Girmesi zor bir sektör. Yani, biri bir şeyi karalıyorsa, o kişi ödevini yapmamış demektir” dedi. Ve ekledi, “Maalesef bu sektörde, kendi işinizi kazmak zorundasınız. Benim için kolay değildi evet, zor olmasını bekliyordum. 

Aslında kariyerimin bu zamanında da bile çok işim var ama yine de kolay değil. Sadece bugün sorunlarım farklı doğru seçimler yapmak ve  tarih sorunları gibi şeyler. İçinde yer alması zor bir sektör ve sürdürülmesi daha da zor bir sektör.” diyip bitirdi..

Yorum Bırakın