Hint Magazin Öne Çıkan

Oyuncu Vivian Dsena hakkında konuştu

Oyuncu Vivian Dsena hakkında konuştu

Oyuncu “Sahnelerimize yansıyan Vivian Dsena ile iyi bir bağım var” dedi.Sirf Tum hint dizisi gösterime başladı.

Dizide Vivian Dsena ve Eisha Singh, Ranveer ve Suhani karakterini canlandırıyor. Şimdiki bölümlerde, Ranveer’in annesi Mamta’nın, Ranveer’in babasına saygısızlık etmesine sinirlenmesi etrafında dönüyor. Mamta ve kocasının arası da gergin.

Ranveer agresif bir insan olsa da, bir ana kuzusu. Mamta’nın söylediklerini dinler ve onu mutlu etmeye çalışır. Anne oğul olan Ranveer ve Mamta’nın sahneleri çok güzel ekrana yansıyor. Mamta karakterini canlandıran Shalini Kapoor Sagar ile temasa geçti ve ona Vivian ile çalışma deneyimini ve bu anne-oğul ikilisi hakkındaki düşünceleri soruldu.

Oyuncu Vivian Dsena hakkında konuştu
Oyuncu Vivian Dsena hakkında konuştu

Shalini: “Vivian ile ilk kez çalışıyorum. Ablam Malini ile bir önceki şovda çalışmıştı ve ben onunla ilk böyle tanıştım. Oldukça çalışkan bir oyuncu. İyi ve dostane bir bağı paylaşıyoruz. Bir rahatlık seviyemiz var ve birbirimizle pek çok şey hakkında konuşabiliyoruz. Ve inanıyorum ki bu, sahnelerimizde başarılı olmamıza yardımcı oluyor. Harika bir anlayışa sahip olduğumuz ve her şey akışla gerçekleştiği için sahnelerimizi daha iyi hale getirmek için gerçekten çaba harcamamıza gerek yok. Ekran dışı kimya ekrana yansıyor”. Dedi.

Sirf Tum hint dizisi Rashmi Sharma Telefilms tarafından üretilir ve baş rolünde Vivian Dsena ve Eisha Singh yeraliyor. 

Yorum Bırakın

error: Content is protected !!