Hint Magazin Öne Çıkan

Avinash Sachdev’in yeni dizisi 

Avinash Sachdev’in yeni dizisi 

Anjali Anand ve Avinash Sachdev’in web dizisi Suraj Aur Saanjh Anjali için birlikte;  bu tarihte fragman çıktı.

Son zamanlarda, film yapımcıları hemen hemen her konuda filmler ve şovlar yaptılar.  Devam eden pandemi ve ardından karantina ile, çok yönlü yönetmen Vedd, Suraj Aur Saanjh adlı çok beklenen türünün tek örneği bir hikayeyi ortaya çıkarmaya hazır.  Yeni Web dizisinin hikayesi kilit altında kalan Suraj Aur Saanjh’ın hikayesi etrafında dönüyor. Dizinin Pocket Films’de yayınlanacak.  

Suraj Aur Saanjh Anjali’nin oyuncuları ise başrollerde Anjali Anand, Anil Charanjeett, Avinash Sachdev yer alıyor. Anjali, hit TV dizisi Kulfi Kumar Bajewala ile ün kazandı ve son olarak Akshay Kumar’ın Bell Bottom filminde yer aldı. Oyuncu ise Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon Ek Baar Phir Tatlı Bela hint dizisi ile ünlü oldu. 

Avinash Sachdev'in yeni dizisi 
Avinash Sachdev’

Avinash: “Suraj aur Saanjh’ın sonunda izleyicilere ile buluşacağından dolayı çok heyecanlıyım.  Bu ideal olarak Hindistan’da pandeminin ortasında gerçekleştirilen ilk projeydi.  Çekilme şekli çok farklıydı. Çok sınırlı bir ekip ve bu sefer her şey çok azdı. Herkesi bir araya getiren senaryo. İzleyicilere ulaşmasını sabırsızlıkla bekliyorum. Bu, size belirli koşullarda elimizden gelenin en iyisini sunduğumuz saf bir hikaye. Umarım herkes severek izler” dedi.

Yorum Bırakın