Hint Magazin Öne Çıkan

Namish Taneja Tejasswi’ın aşkı hakkında konuştu.

Namish Taneja Tejasswi’ın aşkı hakkında konuştu.

Swaragini Bıçak Sırtı hint dizisinde çifti canlandıran Namish Taneja ve Tejasswi Prakash gerçek hayatta iyi arkadaş.

Ve Namish Taneja, BB15’teki arkadaşının aşk hayatı hakkında “O ve Karan birbirlerinden hoşlanıyor” dedi. Tejasswi Prakash, realite şovu Bigg Boss 15’in yarışmacılarından biri. Ve aktör Karan Kundra ile yakın bir bağ kurduğu da görülüyor. 

Onu uzun süredir tanıyan Namish Taneja, Tejasswi Prakash’ın aşk hayatı hakkında konuştu. Namish “Tejasswi ve ben 2015 2016 yılları arasında Swaragini Bıçak Sırtı hint dizisinde beraber çalıştık. O beni bende onu bilirim. O çok şeffaf bir insandır. Ve zekidir, eğlencelidir. O kimseyi memnun etmek için hiçbir şey yapmaz. Bir şeylerin yanlış olduğunu hissederse bir adım geri atan biridir.” Dedi.

Tejasswi şu anda Bigg Boss 15 evinde Karan Kundra ile yakınlığıyla dikkat çekiyor. Duygularını ilk itiraf eden Karan oldu ve oyuncu karşılık verdi. 

Namish, Tejasswi’nin Karan’la sahte bir bağı olduğu yönündeki söylentileri yalanlayarak, “Tejasswi ve Karan birbirlerinden hoşlanıyorlar. Derin bir aşk yaşıyorlar diyemem. Ama ondan daha fazla hoşlanıyorsa, onunla derin bir bağ kuracaktır. Ama reyting almak için bunu yaptığını söylemek yanlış. Çünkü buna ihtiyacı yok. Zaten tanınan bir oyuncu, neredeyse on yıldır televizyon sektöründe çalışıyor ve şovları da popüler. insanların onu fark etmesini sağlamak için sahte bir romantizme ihtiyacı yok. O gerçek bir kız ve iyi bir aileye ait. Aralarındaki bağın sahte olduğunu düşünmüyorum.” Dedi.

Namish Taneja Tejasswi'ın aşkı hakkında konuştu.
Namish Taneja Tejasswi’ın aşkı hakkında konuştu.

Namish, sadece arkadaş oldukları için Tejasswi’nin kazanmasını istemediğini paylaşıyor. Diğerlerinin de iyi oynadığını söyledi. Ancak Tejasswi’nin gösteriye daha fazla katkıda bulunduğunu düşünüyor. 

Namish, geçen yıl Bigg Boss için kendisine teklif geldiğini, ancak bazı iş taahhütleri olduğu için teklifi reddettiğini söyledi. Yakında yeni bir projeye başlayacağını da söyledi. Namish en son Aye Mere Humsafar ve Vidya’da yeraldı.

Yorum Bırakın