Hint Magazin Öne Çıkan

Aşk Yakar’ın yayın tarihi ve saati belli oldu 

Aşk Yakar’ın yayın tarihi ve saati belli oldu 

Kanal 7’nin satın aldığı Zindagi Ki Mehek Aşk Yakar hint dizisinin başrolünde Karan Vohra, Shaurya Harish Khanna karakterini, Samiksha Jaiswal Mehek karakterini canlandırıyor. 

Yayınlandığı dönemde dizi ve sette yaşananlar büyük ses getirdi. Dizi o dönem oldukça popülerdi. Çünkü dizide iki aşığı canlandıran oyuncular arasında Aşk dedikoduları çıktı. Hatta Samiksha, Karan’ın eşine ona aşık olduğunu söyleyince Karanın karısından tokat yedi. 

Hint dizi severlerin sabırsızlık ile beklediği Aşk Yakar hint dizisin ne zaman yayınlanacağı da belli oldu. Kanal 7 Aşk Yakar hint dizisini 9 aralıkta yayınlayacağını duyurdu. Her hangi bir değişiklik olmazsa Dizinin 9 Aralık Perşembe günü saat 21.15’te ekranlara gelecek.

Aşk Yakar'ın yayın tarihi ve saati belli oldu 
Aşk Yakar’ın yayın tarihi ve saati belli oldu 

Hindistan’da 2016, 2018 tarihleri arasında Zee TV’de ‘Zindagi ki Mehek’ ismi ile yayınlanan dizi iki sezon boyunca ekranlarda yer aldı. 505 bölümden oluşan Aşk Yakar dizisi şimdi ise Kanal 7 ekranlarında izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor. Romantik komedi türünde yer alan Aşk Yakar dizisinin yönetmeni Ketaki Walawalkar. Dizi Türkiye’de 100 bölüm olarak gösterilecek. Çünkü hindistanda 20 yada 25 dk olarak veriliyor bölümler. Kanal 7 ise 4 bölümü birleştirerek veriyor diziyi.

Zindagi Ki Mehek Aşk Yakar hint dizisinin konusu

Mehek yemek pişirmeyi seven bir kadındır ve bu yeteneğin ona ölen annesi tarafından miras kaldığını düşünür. Herkes onun yaptığı yemeyi çok sever. Ailesi ve arkadaşlarının desteği ile bir yemek yarışmasına katılan Mehek Hindistan’ın en önemli aşçısına karşı rekabet edecektir.

Bu yarışma vesilesiyle Shaurya ile bir araya gelir. Shaurya orta sınıf insanlardan nefret eden yüksek sınıf bir aileye mensuptur. Mehek ise orta sınıf bir aileye mensup iyi kalpli bir kadındır. Yemek yarışmasında Shaurya Mehek’ten orta sınıf bir kız olduğu için nefret eder ve onu yargılar.

Bir tarafta güzel kalbiyle ve yeteneğiyle herkesi etkileyen Mehek diğer tarafta da yakışıklılığıyla herkesin dikkatini çeken Shaurya arasındaki zamanla büyük bir aşk başlar. İniş çıkışlar ile dolu bizi Kanal 7 aracılığıyla sevenleri ile buluşmaya hazır.

Yorum Bırakın