Kore Dizileri Öne Çıkan

My Dearest Part 2 kore dizisi konusu oyuncuları

My Dearest Part 2, 2023 yılının Ekim ayında MBC kanalında yayınlanmaya başlayacak. My Dearest Part 2, Güney Kore’nin MBC kanalında yayınlanan tarihi bir romantik dram dizisidir.

Dizinin ilk partı 2023 yılının ağustos ayında başladı ve 10 bölüm sürdü. Dizinin ikinci partı ise 2023 yılının ekim ayında yayınlanacak.

My Dearest Part 2 kore dizisi konusu oyuncuları
My Dearest Part 2 kore dizisi konusu oyuncuları

Dizinin başrol oyuncuları

şunlardır:

Namkoong Min, gizemli bir adam olan Lee Jang Hyun karakterini canlandırıyor. Aniden sosyete çevrelerinde belirir. Dışarıdan neşeli görünmesine rağmen trajik bir geçmişi vardır. Yoo Gil-Chae ile karşılaştıktan sonra hayatı tamamen değişir.

Ahn Eun Jin, emekli vaftiz bir babanın ikinci kızı Yoo Gil Chae karakterini canlandırıyor. Güzelliği ve çekiciliği ile tanınmaktadır. Hatta dünyadaki tüm erkeklerin sevgisini kazanabileceğine inanan kibirli bir insandır. Qing istilasının neden olduğu karışıklığı yaşarken Lee Jang-Hyun’a aşık bir şekilde büyür.

Lee Hak Joo, Yoo Gil Chae’nin yakın arkadaşı ve aynı zamanda ona aşık olan Nam Yeon Jun karakterini canlandırıyor. O da asil bir aileden gelmektedir ve Joseon’un geleceği için mücadele etmektedir.

Dizinin diğer oyuncuları arasında Lee Da In, Kim Seo An, Kim Ji Hoon, Kim Min Kyu, Park Ji Young, Kim Hyun Sook ve daha birçok isim yer almaktadır.

My Dearest Part 2, 2023 yılının en çok beklenen dizilerinden biri olarak gösteriliyor. Dizinin ikinci partı için şimdiden büyük bir heyecan var. Dizi, ilk partta olduğu gibi ikinci partta da izleyicileri büyüleyecek ve şaşırtacak gibi görünüyor.

Yorum Bırakın