Kore Dizileri Öne Çıkan

I Am Home Kore dizisi konusu oyuncuları

I Am Home, 2022 Güney Kore yapımı bir webtoon uyarlaması olan bir drama dizisidir. Dizi, kan bağı olmayan insanların sıcak bir aile olma hikayesini anlatıyor.

Dizinin başrol oyuncuları ve karakterleri şunlardır:

Yoo Seung Ho (유승호): Dizide Kim Jin Woo (김진우) adlı bir karakteri canlandırıyor. Jin Woo, ailesi tarafından terk edilmiş ve evsiz kalmış bir gençtir. Bir gün, kendisini evlat edinen bir ailenin evine gider ve orada yaşamaya başlar. Jin Woo, yeni ailesiyle uyum sağlamaya çalışırken, geçmişiyle ilgili sırları da ortaya çıkarır.

Lee Se Young (이세영): Dizide Kim Eun Joo (김은주) adlı bir karakteri canlandırıyor. Eun Joo, Jin Woo’nun yeni ablasıdır. Eun Joo, başarılı bir editördür ancak işi dışında pek sosyal hayatı yoktur. Eun Joo, Jin Woo’yu kardeşi olarak kabul etmeye çalışırken, ona karşı duygusal bir yakınlık hissetmeye başlar.

Kim Jae Young (김재영): Dizide Choi Min Soo (최민수) adlı bir karakteri canlandırıyor. Min Soo, Eun Joo’nun iş arkadaşı ve sevgilisidir. Min Soo, Eun Joo’yu çok sevmesine rağmen, onun Jin Woo ile olan ilişkisinden rahatsız olur ve kıskançlık duyar.

Park Ji Yeon (박지연): Dizide Kim Mi Kyung (김미경) adlı bir karakteri canlandırıyor. Mi Kyung, Jin Woo’nun yeni annesidir. Mi Kyung, kocasının ölümünden sonra yalnız kalmış ve çocuklarıyla arası bozulmuştur. Mi Kyung, Jin Woo’yu evlat edinerek ona ve kendine ikinci bir şans verir.

I Am Home Kore dizisi konusu oyuncuları
I Am Home Kore dizisi konusu oyuncuları

I Am Home, sıcak ve samimi bir aile draması olarak dikkat çekiyor. Dizi, kan bağı olmadan da bir aile olunabileceğini ve ailenin her şey olduğunu gösteriyor. Dizinin oyuncu kadrosu da çok başarılı ve karakterler çok iyi işlenmiş. I Am Home, sıcak ve samimi bir dizi izlemek isteyenler için mutlaka izlenmesi gereken bir dizidir.

Yorum Bırakın