Hint Dizileri Öne Çıkan

Masum’daki en yeni saçmalıklar 2021

Masum’daki en yeni saçmalıklar 2021


Sevilen hint dizisi Saath Nibhaana Saathiya Masum’daki en yeni saçmalıklar. Gopinin başına neler geliyor.


En son Gopi Rada’yı öldürüp hapse girmişti. Aradan 10 yıl geçtikten sonra olanlar pes dedirtti.


Gopi 10 yıl sonra hapisten çıkıyor ve Modi konağına gitmek istiyor. Raşi’nin çocukları olan Molo ve Tolo tesadüf eseri Gopi’yi çarşıda görür. Gopi’nin ellerini gözlerini kapatıp arabaya atar ve Modi konağına götürürler. Gopi geldiği yerin Modi konaği olduğunu görünce rahatlar. Gopi’yi gören herkes şok olur. Ama artık hiç bir şey eskisi gibi değildir. Kanal 7’nin yeni hint dizisi.


Büyük anne iyice çökmüş tekerlekli sandalye de oturuyordur. Hetal ise gözlük takmaya başlamıştır. Gopi kokilayı göremeyince onun nerede olduğunu sorar. Jigar onun Urmila’nın evinde olduğunu söyler. Gopi Kokila’yı görmek için Urmila’nın evine gider. Kokila’nın hizmetçi gibi çamaşır yıkadiğini ve Urmila’nın ona bir hizmetçi gibi davrandığını görünce ikinci kez şok olur. İkimizin yerine oyuncuları şuan neler yapıyor.

Masum'daki en yeni saçmalıklar 2021
Masum’daki en yeni saçmalıklar 2021Gopi bütün olanları öğrenmek ister Kokila da Kinjal’in yüzünden Urmila’nın hafızasını kaybettiğini Kinjal’in aslında urmila’ya bakması gerektiğini ama üstüne düşen sorumluluğu yerine getirmediği için kinjal yerine Urmila’ya kendisi’nin baktığını anlatır.


Ahemin’de her şeyden Kokilayı sorumlu tuttuğunu iki kızını da yanına alıp konağı terk ettiğini söyler. Ahem Kolila ile Gopi’yi hayatından çıkarmıştır. Konuşma esnasında Rashi Gopi’ye sarılır Gopi o niye burada diye sorunca Kokila ona da ben bakıyorum. Senden sonra Pariti Jigara ya kız’ın ya ben diye seçenek sundu Jigar da Pariti’yi seçti der.

Yorum Bırakın