Hint Magazin Öne Çıkan

Masum oyuncuları yeni dizi ile dönüyor 

Masum oyuncuları yeni dizi ile dönüyor 


Kanal 7 de Masum adı ile izleyicisiyle buluşan Saath Nibhaana Saathiya Hint dizisinin hindistanda 2. Sezonu çekiliyor bunu biliyoruz ama Masum oyuncuları Saath Nibhaana Saathiya’ya sadece 1 ay katıldı ve diziden ayrıldılar. 


Şimdi ise Saath Nibhaana Saathiya oyuncuları Yeni bir dizi ile geliyor. Yeni dizinin adı Tera Mera Saath Rahe olacak. Ve Saath Nibhaana Saathiya niteliğinde olacak.


Saath Nibhaana Saathiya dizisinde ilk gopi karakterini canlandıran Giaa Manek dizide Gopika karakterini canlandıracak. Eşi Ahem Modi karakterini ise yine Mohammad Nazim canlandıracak. Ve iki oyuncu dizide yine bir çift olacak. Masumda Kokila karakterini canlandıran Rupal Patel ile görüşmeler sürüyor. Ancak büyük ihtimal oyuncu dizide yer alacak.


Bildirildiğine göre “yeni dizinin  farklı bir hikayesi olacak. Yeni bir dizi olduğu için karakterlerin isimleri farklı olacak. Çekimlerin Temmuz ayı sonunda başlaması bekleniyor ve gösteri önümüzdeki ayın sonunda veya Eylül ayının ilk haftasında yayına girecek.”

Masum oyuncuları yeni dizi ile dönüyor 
Masum oyuncuları yeni dizi ile dönüyor 
Giaa, yapımcılığını Ved Raj’ın üstlendiği bu dizinin bir parçası olacağını doğrulamasa da yaptığı özel bir sohbette “Elimde birkaç proje var.  Hangisini seçeceğime kader karar verecek. Şu an itibariyle bu konuda yorum yapamam. Her şey kesinliğe kavuştuğunda iyi haberi paylaşmaktan mutluluk duyacağım.” dedi. 


Masum Saath Nibhaana Saathiya hayranları bu yeni dizide Rucha Hasabnis, Vishal Singh gibi oyuncularıda görmek istiyor. Umarız bir çok Masum oyuncusu yeni dizide yer alır.

Yorum Bırakın