Hint Magazin Öne Çıkan

Manish Goplani neden görülmüyor?

Manish Goplani neden görülmüyor?


Manish Goplani şöyle dedi: “Televizyona ara vermedim.  Bana sunulan projeler koronavirüs pandemisi nedeniyle gerçekleşmedi. Bu yüzden çekimlere başlamadık” dedi.


Manish Goplani neredeyse bir buçuk senedir her hangi bir dizide yer almadı. Şu anda memleketi Jaipur’da bulunan Manish, yaptığı röportajda, “Televizyona ara vermedim. Koronavirüs pandemisi nedeniyle bana teklif edilen birçok proje askıya alındı. Ama  şimdi bir dizi için görüşme yapıyorum ve her şey yolunda giderse çekimlere yaz bitmeden başlayacağız.  Televizyon dizilerine ara vermiş olsamda müzik videolarında yer almaya devam edeceğim.” Dedi.

Manish Goplani neden görülmüyor?
Manish Goplani neden görülmüyor?
Aşk Bir Rüya Thapki Pyar Ki  çekimleri sırasında kendisine gelen Bigg Boss teklifini reddeden hintli oyuncu böyle yarışmalardan zevk alan bir adam değilim demişti. Ama şimdi oyuncu kendisine Bigg Boss’dan teklif gelirse bunu düşüneceğini söyledi. 

 

Peki oyuncunun kararını değiştirmesine ne sebep oldu?  Manish Goplanişöyle dedi: “Kısa bir süre önce bir müzik videosu için Saba Khan ile  çekim yaptığım. 

Saba benimle realite şovu için çekim deneyimlerini paylaştı. Bu da benim realiti showlarına sıcak bakmama sebeb oldu” dedi.  

Yorum Bırakın