Hint Magazin Öne Çıkan

İkimizin Yerine Oyuncusu Corona Oldu

İkimizin Yerine Oyuncusu Corona Oldu

Balika Vadhu İkimizin Yerine ve Shakti Astitva Ke Ehsaas Ki de yer alan  hintli oyuncu Sonal Handa corona virüse yakalandı.


Sonal Handa, Covid’den kendisini korumak için Pencap’a ailesinin yanına gitmek istedi. Ancak, Pencap’a ulaştığında test yaptıran oyuncunun covid 19 testi pozitif çıktı.

Sonal, “Aslında Mumbai’de çok sayıda Covid vakası olduğunu düşündüm ve acaba bana da bulaşır mı korkusundan kurtulmak istedim. Bu yüzden memleketim Pencap’a geri dönmeye karar verdim. Ancak buraya geldiğimde testim pozitif çıktı. Yaptığım bir gözlem, Pencap’taki insanların Covid-19’un yayılması konusunda çok dikkatsiz olmaları.  Mumbai’deki insanlar iyi eğitimli ve Pencap’taki insanlar duygusal aptallar. Corona’nın bir şey olmadığını düşünüyorlar.”

İkimizin Yerine Oyuncusu Corona Oldu
İkimizin Yerine Oyuncusu Corona OlduŞu anda, bu ölümcül virüsle savaşıyorum. Çok acı verici.İradem onu yenmek için elinden gelenin en iyisini yapıyor ama bu öldürücü.”
“Lütfen gerçekten dikkatli olun ve evinizde kalın. Virüsten ancak böyle uzak durabilirsiniz. Virüs vücuda zarar veriyor ve bu riski almayın.”dedi

Yorum Bırakın