Hint Magazin Öne Çıkan

Manish Goplani bu durum beni üzdü dedi

Manish Goplani bu durum beni üzdü dedi

Bir çok hit olmuş hint dizisinin 2. Sezonu çekiliyor. Bunlar arasında Pavitra Rishta Baş Tacım Yalancı Bahar Madhubala bile var.

Yapımcılar Aşk Bir Rüya Thapki Pyar Ki  hayranlarını da sevindirdi. Aşk Bir Rüya Hint dizisi 2. Sezonu ile geri dönüyor. Kadın başrol oyuncusu olarak Jigyasa Singh seçildi. İlk sezonda Bihaan Pandey karakterini canlandıran Manish Goplani ise projede yer alamadı. Yapımcılar başka bir oyuncuyu başrol olarak seçtiler. 

Dizide Bihaan Pandey karakterinin annesini canlandıran Jaya Bhattacharya da 2. Sezonda yerini aldı. Peki Manish Goplani neden dizide yer almadı. Manish Goplani mi teklifi reddetti. Yoksa Yapımcılar mi onu seçmedi.Manish Goplani ile bu konuda iletişime geçildi oyuncu şöyle dedi “Evet bana telefon ettiler, hatta bir toplantıya bile katıldım. Ama sanırım yapımcılar erkek başrolün karakteri için tamamen farklı bir kişilik özelliği istiyorlardı.

Manish Goplani bu durum beni üzdü dedi
Manish Goplani bu durum beni üzdü dedi

Ben beceremedim. Dürüst olmak gerekirse, ‘Thapki Pyaar Ki’nin ikinci sezonunu yapmamı babam benden daha çok istiyordu, çünkü bu benim şöhret olmama sebeb olan dizimdi. Biraz üzüldüm, ama takıma başarılar diliyorum. Dizinin birkaç daha hit olacağına eminim”.

‘Thapki Pyaar Ki 2’nin Ekim ayının ilk haftasında yayına gireceği belirtiliyor. Yapımcılar bence yanlış bir karar almış. Manish Goplani’nin kesinlikle ama kesinlikle dizide başrolde yer alması gerekiyordu. 

Yorum Bırakın