Hint Magazin Öne Çıkan

Ankita Lokhande kimlere neden kızdı

Ankita Lokhande kimlere neden kızdı

Kanal 7’nin sevilen hint dizisi Pavitra Rishta Baş Tacım’ın Hindistan da 2. Sezonu çekiliyor. Arcana karakterini canlandıran Ankita Lokhende dizide yine başrolde yer alıyor.

Ankita Lokhande Pavitra Rishta 2 boykotlarına tepki gösterdi.Pavitra Rishta 2, 15 Eylül’de gösterime girdikten sonra birçok sosyal medya kullanıcısı dizinin boykot edilmesini talep etti. 

Ankita Lokhande bu trollere uygun bir şekilde yanıt verdi. Dizinin boykot edilmesinin sebebi Baş Tacım’ın ilk sezonunda Manav karakterini Sushant singh rajput’un canlandırması 2. Sezonda ise Sushant yerine Shaheer’in Manav karakterini canlandırması. Sushant hayranları Manav karakterini başkasının canlandırmasını istemiyor.

Öte yandan diziyi izleyen diğer kesim ise diziye övgüler yağdırıyor. Ancak troller, Sushant’ın yerini kimsenin alamayacağını iddia ederek dizinin boykot edilmesini talep etmeye başladı. Ankita Lokhande “Bu onların düşüncesi. Dürüst olmak gerekirse, sosyal medya bizi hayranlarımıza yaklaştırdı ama aynı zamanda çok fazla trolleme var. Günün sonunda herkesin bir seçeneği var.”

Ankita “İnsanlara iyi olduğumu ve beni sevmeleri gerektiğini söylemeye devam edemem. Hayatımı yaşamaya devam edeceğim ve insanların beni yargılaması konusunda endişelenemem.” Dedi ve devam etti.

Ankita Lokhande kimlere neden kızdı
Ankita Lokhande kimlere neden kızdı

“Ailem benim gücüm ve onların desteğiyle her şeyle ve herkesle savaşabilirim. Benden hoşlanmıyorsan beni takip etmezsin. Ayrıca, bana laf söylediklerinde okadar kızmıyorum ama aileme laf söylediklerinde bunu kabul edemiyorum. Bu acı veriyor” dedi.

Pavitra Rishta Baş Tacım da Archana’nın annesi Sulochana’nın kızı ile Manav Deshmukh’un evliliğini düzeltmesi etrafında dönüyordu. Manav’ın garajı olan bir makine mühendisi olduğu sanıldı sonunda ikili evlendi ve ailesi Manav’ın sadece bir tamirci olduğunu öğrendi. 

Yavaş yavaş, Archana ve Manav birbirlerine aşık oldular. Dizide bir sürü iniş çıkışlar vardı.  Pavitra Rishta, 1 Haziran 2009 gösterime girdi ve 25 Ekim 2014’de final yaptı.

Yorum Bırakın