Hint Magazin Öne Çıkan

Barun Sobti Corona Mı Oldu? 

Barun Sobti Corona Mı Oldu? 


Barun Sobti Corona Mı Oldu? Sağlık Durumu Nasıl? 


Bir Garip Aşk’ın başrol erkek oyuncusu Barun Sobti Corona mı oldu? Barun Sobti Corona virüs hakkında neler dedi?


Oyuncu Barun Sobti, Corona virüs gibi tehlikeli bir hastalık dünyasında kol gezerken çekim yapmanın nasıl olduğunu anlattı.
Barun Sobti “Herkes hastalanmaktan korkuyor. Ama bunun hakkında ne kadar çok düşünürseniz, o kadar kötü olur. ” dedi. Depali Pansare hayatım değişti dedi. Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon Bir Garip Aşk’ın Payal’ı Depali Pansare hakkında haber. 

Barun Sobti Corona Mı Oldu? 
Barun Sobti Corona Mı Oldu? 


Barun Sobti’nin son altı aydır eşi ve çocuğu ile evde kalma konusunda hiçbir şikayeti yok. Günlük bir dizide yer almasada oyuncu çekim yapıp dublaj yapmaya devam ediyor. Ve meslektaşlarına tavsiyelerde bulunuyor. Barun Sobti: “Bilinmeyen bir hastalık olduğu için herkes Covid-19’dan korkuyor. Evet haklılar ama ne kadar çok bu virüsü düşünürsek, zihinsel olarak bizi o kadar kötü hissettirecek. Virüsü önemsemeyin demiyorum. Önlemler alın ve zamanınızın bir bölümünü haber kanallarını izlemeye ayırın. Böyle bir virüs varken çalışmak, tabiki riskli. Ama önlemler alınıyor ve setteki herkes maskeli. “Bir sonraki projemin çekimini kimse hastalanmadan tamamladık çünkü herkes özenliydi ve tüm önlemleri aldı. Yani bu virüs ile başa çıkabiliriz tek yapmamız gereken bunun için gayret göstermek ”dedi.Manish Goplani’nin yeni dizi Aap Ke Aa Jane Se hakkında bilinmeyenler. Aşk Bir Rüya Thapki Pyar Ki’de Bihaan Pandey karakterini canlandıran Manish Goplani’nin yeni dizisi.


Barun Sobti Corona Hakkında Konuşurken

Son bir kaç ayda insanlar çevrimiçi içeriğe eskisinden daha fazla” bağımlı hale geldi ve Sobti, eğlence endüstrisinin mükemmelleştiğine inanıyor. Yakın tarihli bir dijital filmde yardımcı oyuncu Sachin Khedekar ile birlikte rol alan oyuncu, “Bugünlerde herkes içerik hakkında konuşuyor ve bu yüzden para kazanmaya devam edeceğimi düşündüğüm için endüstrinin iş tarafı hakkında endişelenmiyorum” diyor.


Barun Sobti Bir Garip Aşk Hakkında da Konuştu.

Barun Sobti Dijital platformda çalışırken “çok açgözlü” olmadığını kabul ediyor. Barun ayrıca: “Harika projelerde çalıştım ve şükürler olsun ki insanlar performansımı takdir ettiler. Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon, Bir Garip Aşk kariyerimin parladığı bir diziydi. Sakin kişiliğimden dolayı hiçbir şey için endişelenmiyorum. İyi kimya paylaştığım insanlarla çalıştığım için şanslıydım. Şimdilerde ise sınırlı iş yapmayı tercih ediyorum.”


Barun Sobti’nin sağlık durumu ise gayet iyi. Oyuncunun şimdiye kadar yaptırdığı Covid-19 test sonuçları hep negatif çıktı.

Yorum Bırakın