Hint Dizileri Öne Çıkan

Vivian Dsena’nın dizisi kanal 7’de 

Vivian Dsena’nın dizisi kanal 7’de


Madhubala Yalancı Bahar hint dizisinde Madhubala karakterini canlandıran Drashti Dhami’nin başka bir dizisi olan yaralı kalbim hint dizisi kanal 7 ekranlarında sevenleri ile buluşacak. 


Yalancı Bahar hint dizisinde rishabh kundra karakterini canlandıran vivian dsena hayranları da oyuncunun dizilerinden birinin kanal’7 ekranlarında gosterilmesini istiyorlar ve haklılar.Sevilen oyuncu vivian dsena’nın hangi dizisinin kanal 7 ekranlarında yayınlanmasını istersiniz?


Shakti Astitva Ke Ehsaas Ki konusu

hikaye yeni doğmuş kızı Soumya’yı gömmeye çalışan maninder ile başlar. Karısı kızını kurtarır ve eşine kızar. Dizi 8 senelik bir sıçrama yapar.Soumya büyümüş güzelleşmiş sessiz ve normal bir kızdır. Kız kardeşi Surbhi ise şen şakrak bir kızdır. Ve ailesindeki tüm sevgiyi ve ilgiyi o görür.

Dizi 10 senelik bir sıçrama daha yapar.Soumya ve Surbhi geç kız olmuşlardır. Surbhi, şımarık baş belası Harman Singh’e bir ders vermeye karar verir. İntikam almak isteyen Harman, Surbhi’yi kaçırmaya karar verir, ancak Surbhi yerine yanlışlıkla kız kardeşi Soumya’yı kaçırır. 

Harak, sosyal çevre baskısından el alem ne der düşüncesinden dolayı Harman’a Soumya ile evlenmesini emreder. Evlenirler ve sonunda aşık olurlar. Oyuncuyu kanal 7 ekranlarında yayınlanan Deli divane bidaai dizisinde Sadhana karakterini canlandıran Müslüman oyuncu Sara Khan Corona Oldu. 

Pyaar Kii Ye Ek Kahaani konusu

Hint dizisi, popüler Alacakaranlık dizisileri ve Vampir günlüklerinin Hint uyarlaması ama dizinin kendine özgü bir hikayesi var.

Vivian Dsena'nın dizisi kanal 7'de 
Vivian Dsena’nın dizisi kanal 7’de 

Kasamh Se konusu 


Üç kız kardeşin, Bani, Pia ve Rano’nun karşılaştıkları sorunları konu alıyor. Bu dizide masum dizisinde jigar karakterini canlandıran Vishal Singh, Rishi Tyagi karakterini canlandırıyor. Aşk Bir Rüya’da vasundara karakterini canlandıran oyuncu Jaya Bhattacharya,Jigyasa Walia karakterini canlandırıyor.

Sev Yeter’de raman karakterini canlandıran oyuncu Karan Patel, Rohit Ranvijay Chopra karakterini canlandırıyor. Ah kalbimde abişek mera karakterini canlandıran Shabir Ahluwalia dizide Sandeep Sikand karakterini canlandırıyor.

İkimizin yerinede rol alan Hiten Tejwani dizide Anupam Kapadia karakterini canlandırıyor. Sev yeterde Ishita karakterini canlandıran Divyanka Tripathi dizide Vidya Sagar Singh karakterini canlandırıyor. Ekin Mert Daymaz Kimdir? Ekin Mert Daymaz hakkında bütün bilinmeyenler.

Kasamh se
Kasamh Se


Agnipareeksha Jeevan Ki – Gangaa konusu


Dizi, batıl inançlı komşuları tarafından ellerinde bazı beyaz yara izleri olduğu için lanetli sayılan Gangaa adlı genç bir köy kızının hayatına dayanıyor. Gangaa’nın üvey annesi ve erkek kardeşi, ondan kurtulabilmek için onu Jeevan adında kötü bir adamla evlendirmeye çalışır. 

Gangaa’nın iyi arkadaşı Shiv, onu Jeevan’dan kurtarmak istiyor ve onu köyü Rajgarh’a götürüyor. Yolculuk sırasında Jeevan ve holiganları tarafından saldırıya uğruyorlar. Shiv, Gangaa’yı kurtarıyor ve ona aşık oluyor.


ıshq mein marjawan konusu 


Genç bir kadın, hayallerinin erkeğiyle karşılaşır ve onunla yerleşir. Ancak evlendikten sonra kendini manipülatif insanlar arasında bulur ve bir dizi cinayetle suçlanır.


Dizide vivian dsena shakti dizisindeki Harman Singh karakteri ile  rol alır. Hani bazen iki dizinin bölümlerini birleştiriyorlar ya o şekilde.

Vivian Dsena'nın dizisi kanal 7'de 
Yalancı Bahar


Ajeeb Daastaan Hai Ye konusu 


Shobha bir politikacı olan Samarth ile evli orta yaşlı bir ev hanımıdır. Çiftin iki küçük çocuğu ve görünüşte mutlu bir evliliği vardır, ta ki Shobha, kocasının bir ilişkisi olduğunu ve bir haber yayını yoluyla yolsuzluğa karıştığını öğrenene kadar. Shobha eşinin Ulusun yeni dedikodusu haline geldiğini görünce ne yapacağını bilemez. Hayatı altüst olmuştur. Ancak çocukları ve kocasının masum ailesi için kariyer yapmaya karar verir.

Yorum

Yorum Bırakın