Öne Çıkan

Lord of the Skies konusu oyuncuları

Dizi, Juarez Kartelinin eski lideri Amado Carrillo Fuentes’in hayatı ve çalışmalarına dayanmaktadır.

Türü: Suç draması, Dram, Gerilim, Romantik

Bölüm sayısı: 664

Orjinal ismi: El Señor de los Cielos

Lord of the skies konusu

Yanından alındıktan sonra Víctor Mónica’nın nerede olduğunu bulmak ve düğün planlarına devam etmek için her yeri arar.

Altıncı sezonda, Aurelio Casillas tüm kaybettiği serveti geri alır. Artık emekli olmak ister. Ancak intikam vakti gelmiştir, ruhunu uyuşturucu taciri iblisine sattığından beri ektiği nefret, yok ettiği birçok masum insanın yüzü ve kanıyla şimdi kapısını çalmaktadır. 

Aurelio, zenginliğinin bir yanılsama olduğunu ve büyük bir avcı olduktan sonra artık av olacağını anlar. Kötü davrandığı kadınlar, ihanet ettiği kişiler, iktidara getirdiği siyasi kuklalar ve hatta kendi çocukları bile ona sırt çevirir.

Yedinci sezonda ise, Amerikan adaletinin eline düşmekten kaçmak için, Amado Casillas olan Meksika Güvenlik Bakanı Bernardo Castillo’ya teslim olur. DEA komiseri Joe Navarro, iadesini sağlamak için her türlü girişimi yapar. Ajan, daha önce Amado’yu ortadan kaldırma planını hakkında bilgi sahibidir. İkisinin birlikte çalıştığı organizasyonda, onun varlığını ve özgürlüğünü tehlikeye atan bir yolsuzluk ve karanlık yönetim planı olduğunu kanıtlayabilecek tek kişi odur. 

Casillas karteli onu kurtarmaya çalıştığında ve Baltazar Ojeda’nın kendisi onu öldürmeye çalıştığında, Meksika Eyaleti’nin varoşlarındaki bir hapishaneye nakledildi. Sıkı güvenlik önlemleri altında havaalanına götürüldü. Bu gerilimin içinde Doña Alba bir doktorun gözetiminde, riskli bir durumdan geçir. 

Lord of the Skies konusu oyuncuları
Lord of the Skies konusu oyuncuları

Sekizinci sezon da, bir önceki sezonun başında hayatına kastetme girişiminin ardından komaya girdikten sonra öldüğü iddia edilen Aurelio Casillas’ın dönüşüne odaklanıyor. Aurelio’nun hayatta olduğunu bilen tek kişi, onu çölde saklayan DEA’dır. Aurelio, intikam planını hayata geçirirken eski müttefiklerle bağlantılar kurarken, aynı zamanda yeni aşklarla yaşar ve aile sırlarını açığa çıkarır.

Lord of the skies oyuncuları 

Rafael Amaya

Ximena Herrera

Robinson Diaz

Raúl Méndez

Gabriel Porrascarmen villalobos

Mauricio Ochmannfernanda castillo

Marlene Favela

Carmen Aub

Maritza Rodriguez

Sabrina Searavanessa villa

Maricela Gonzalez

Mariana Seoanemiguel varoniadam eker

Dokuz Conde

Carlos Bardem

Alberto Guerra

Alejandro Lopez

Francisco Gattornoİsa More

Lisa OwenIsabella Castillo

Maria Conchita Alonso

Matias Novoaİvan Arana

Hector Bonilla

Roberto Escobar

Fernando Noriega

Eduardo Santamarina

Danna Garcia

Rubén Cortada

Afrika Zavala

Yuri Vargas

Yorum Bırakın