Öne Çıkan Türk Oyuncular Kimdir?

Kaan Miraç Sezen kimdir?

Doğum Tarihi: 6 Eylül 2002

Doğum Yeri: Bursa / Türkiye

Yaş: 2023 yılına göre 21

Boy: 1.76 m

Kilo: 70

Burç: Başak

Meslek: Oyuncu

Fox Tv Gençlik Dizisi Tozluyaka dizisinde Ali’yi canlandıran yakışıklı oyuncunun bir abisi var. Balkan göçmeni olan oyuncunun çocukluğu Rize’de geçmiştir. Ailesi polis memuru.

Eğitim: Mimar Sina Güzel Sanatlar Üniversitesi İstanbul Devlet Konservatuarı Sahne Sanatları Fakültesi’nde okudu. Oyunculuk yaparken eğitimini de bitirmeye çalışan oyuncu, filmin çekimleri sırasında çalışmalarına zaman ayıramamakta zorlanıyordu.

Kaan Miraç Sezen nasıl oyuncu oldu?
Kaan Miraç Sezen nasıl oyuncu oldu?

Kaan Miraç Sezen nasıl oyuncu oldu?

Okulda düzenlenen Tiyatro Günü için okula geldiğinde menajeri Pınar Televi ile merdivenlerde birbirlerine gülümsediler ve her şey böyle başladı. Birinci sınıftayken menajeri Pınar sayesinde Tozluyaka dizisinin baş karakterlerinden biri olmuştur.

Aşkı şöyle tanımlıyor: “Aşk benim için bir duygu. Onu çeken güzellik değil. Hiç aşık olmadım. Bir kız arkadaşım oldu ama bu aşka dönüşmedi. Beni aşka inandıracak biriyle hiç tanışmadım.”

Oyuncu kaygısız bir yapıya sahip olduğunu, her zaman her konuda elinden gelenin en iyisini yapmak istediğini söyledi. Onu karşı cinse çeken şey samimiyet ve dürüstlüktür. Bu konuda: “karşı tarafın ilk görüşmedeki sakinliği, açıklığı ve samimiyetini takdir ederim. Başkalarına olan duyarlılığı, nitelikleri, çok güçlü kadınsı kişiliği beni etkiler” dedi.

Yorum Bırakın