Hint Magazin Öne Çıkan

Kushal Tandon sevgilisi varmı?

Kushal Tandon sevgilisi varmı?

Tutku hint dizisinde Arjun Sharma karakterini canlandıran hintli oyuncu  Kushal Tandon pandemi, istediği proje ve evlilik hakkında konuştu.

Devam eden salgın birçok insan için çoğu şeyi değiştirdi. COVID-19’un ilk dalgası her şeyin daha iyi olmasını umarak harcanırken, ikinci dalga herkesi oldukça sarstı. Oyuncu Kushal Tandom pandemiyi Mumbai’deki evinde, web dizileri izleyerek, kitap okuyarak ve spor salonuna giderek geçirdiğinden söyledi.Oyuncu insanların maskesiz dolaşmasının talihsizlik olduğunu ve insanların hala bir ders almadığını da sözlerine ekledi. 

Herkesin, işlerinin açılmasının sebebinin pandemi sona erdiği için değil, ekmek parası kazana bilmeleri için olduğunu  sözlerine ekledi.

Son olarak Beyhadh Tutku hint dizisinde rol alan oyuncu, çalışmaları hakkında hem TV hem de web için görüşmelerde bulunduğunu ve TV’den hiç uzaklaşmadığını söyledi. Doğru teklifi beklediğini ve sadece televizyonda bir aşk hikayesi yapmak istediğini  istekli söyledi.

Hem TV’nin hem de web’in iyi paralar sunduğunu ve bu yüzden kayınvalideli dramalarda oynamak istemediğini  ekledi. Yakışıklı oyuncu evlilik ve ilişki durumu hakkında da konuştu. Kimseyle görüşmediğini yani sevgilisi olmadığını söyledi ve evlenmenin önemli olmadığını da dile getirdi.

Kushal Tandon sevgilisi varmı?
Kushal Tandon sevgilisi varmı?

Etrafındaki sevdiği insanlarla hayatı boyunca bekar kalabileceğini ve bizim farklı bir nesil olduğumuzu sözlerine ekledi. 

Oyuncu: “Evliliğe karşı değilim, ancak doğru insan bulunduğunda evlenmesi gerektiğini düşünüyorum. Ve evlenmek hayatındaki son çare değil. Yani illa evlenmek gerekmez. Evlilik toplumdan değil aşktan gelmeli. Yani toplum baskısı ile evlenilmemeli, sevip aşık olup evlenilmeli.” Dedi. 

Yorum Bırakın