Hintli Oyuncular Kimdir? Öne Çıkan

Gautam Gulati kimdir? Yaşı dini burcu

Gautam Gulati kimdir? Yaşı dini burcu

Can Yoldaşım Diya Aur Bati Ham hint dizisinde Vikram Arun Rathi karakterini canlandıran hintli oyuncu Gautam Gulati kimdir? Dini, boyu, kilosu, yaşı, hakkında bilinmeyenler

Hintli oyuncu 27 Kasım 1987 de Delhide doğdu. 

Yaşı 2021 tarihine göre: 34

Bucu: yay

Boyu: 1.72 cm

Kilosu: 74 kg

Mesleği: Oyuncu, Model

Göz ve saç rengi: Siyah

Dini: Hinduizm 

Hobileri: dans etmek, spor yapmak

Sağ kolunda bir dövmesi var.

Medeni hali: bekar

Sevgilisi: Avustralyalı Diandra Yaralari Model

Gautam Gulati’nin ailesi hakkında bilgi. Oyuncunun babasının adı bilinmiyor. Annesinin adı Anurag Abisinin adı Mohit Gulatiİlk

TV dizisi: Kahaani Hamaaray Mahaabhaarat Ki 2008 yapımı

 İlk filmi: Darpok 2014 yapımı 

İlk web dizisi: Operation Cobra 2019 yapımı karakteri Karan Singh

Goutam Gulati alkol kullanıyor mu? Evet

Oyuncu sigara kullanıyor mu? Hayır.

Gautam Gulati üniversiteden mezun olduktan sonra modellik yapmaya başladı. Daha sonra bir kaç televizyon reklamında yer aldı. Oyuncu olarak kariyerine başlamadan önce Salman khan’ın filmi Veer de dahilolmak üzere bir çok Bollywood filminin kamera arkasında çalıştı. 

Star Plus dizisi Diya Aur Baati Hum Can yoladaşimdaki karakteri ile ilgi odağı oldu.Daha sonra Bigg Boss 8 e katıldı. Bu ona inanılmaz bir ün kazandırdı. Bigg Boss 8’in kazananı oldu. Daha sonra da bir kaç müzik videosunda yer aldı.

2019 da kendi moda markasını kurdu. Bir çok kez stil ödülü kazandı. Hindistan’daki şık tv oyunculardan biri olarak kabul edildi. Bir çok ünlü derginin kapağında yeraldı. 17 yaşından beri spor ile uğraşıyor. 

Gautam Gulati kimdir? Yaşı dini burcu
Gautam Gulati kimdir? Yaşı dini burcu

En sevdiği atıştırmalık Nutella, günde en az bir veya 2 kaşık yiyormuş. Gelelim Gautam Gulati hakkında çıkan skandal haberlere. Bigg Boss 8 evindeki bayan katılımcı Diandra ile banyoya girmiş ve uzun süre çıkmamışlar.

Mikrofonlarını da dışarıda bırakmışlar. Ayrıca ikili kameralar önünde de öpüşmüş. Şimdide oyuncunun kendisini itiraf ettiği başından geçen kötü durumu paylaşacağım. Oyuncu 10 yıl önce tacize uğramış. 21 yaşındayken biri onu taciz etmeye çalışmış. Oyuncu odama karşı çıkmış. Bu yüzden de mankenlik çekiminden atılmış.

Oyuncu bu konuda “mankenlik çekimi benim umrumda değildi ben zaten oyuncu olmak istiyordum. Tacize sessiz kalmayın” dedi.

Yorum Bırakın

error: Content is protected !!