Hint Magazin Öne Çıkan

Kördüğüm uttaran oyuncularının eşleri sevgilileri

Kördüğüm uttaran oyuncularının eşleri sevgilileri


Sevilen hint dizisi Uttaran Kördüğüm’ün başrol oyuncuları Ichcha (Tina Datta) Tapasya (Rashami Desai) Veer (Nandish Sandhu)ve diğer oyuncularının eşleri sevgilileri.

Ichcha yani Tina datta sevgilisi yok. Daha önce bir evlilik yaptığı söyledi. Kendisi bunu reddetti ama sevgilisi pskolojisini bozduğu için ayrıldı. Daha sonra hayatına yeni birini almadı.


Tapasya tapu yani Rashami Desai eski eşi Nandish Sandhu şuan sevgilisi yok. Eşiyle geçimsizlik yüzünden ayrıldı. Ayrıca eşi’nin kendisini aldattığını da iddia etti ama eşi bunu kabul etmedi. Manish Goplani Yeh Teri Galiyaan’ı neden bıraktı.Aşk Bir Rüya Thapki Pyaar Ki’de Bihaan ve Aryaan karakterlerini canlandıran hintli oyuncu hakkında haber.

Kördüğüm uttaran oyuncularının eşleri sevgilileri
Kördüğüm uttaran oyuncularının eşleri sevgilileri

Veer Sing Bundela yani Nandish Sandhu sevgilisi yok.
Mukta yani Sreejita De sevgilisi Michael Ho. Şuan evlenmeyi düşünmüyorlar. Uzun süredir beraberler.


Raguvendra yani Gaurav Chopra eşi Hitisha Cheranda. Severek evlenen çift şuan çok mutlu.


Akaş katerji yani Mrunal Jain eşi Sweety Jain. İlişkilerinde bir çok badire atlatan çift hala beraber. Sosyal medyadan mutluluk pozları veren çiftin bir ara arası açıldı. Mrunal eşi Sweety’i aldattı ve bu krizi biraz zor atlattılar. Üzücü olan ise Mrunal Jain’in eşini aldattığı kişiye söylediği yalanlar. 


Yuvraj yani Saurabh Raj Jain  eşi Saurabh Jain. Çift gayet mutlu ve sosyal medyaya sızmış herhangi bir olumsuzlukları yok. Mohammad Nazim Şokta Saath Nibhaana Saathiya Masum hint dizinde Ahem Modi karakterini canlandıran oyuncu Mohammad Nazim’in başına öyle bir şey geldi ki! 

Kördüğüm uttaran oyuncularının eşleri sevgilileri
Kördüğüm uttaran oyuncularının eşleri sevgilileri


Divya yani Pragati Mehra sevgilisi yok. 


Vanş singh bundela yani Rohit Khurana eşi Neha Khurana. Eşiyle gayet mutlu olan çift örnek bir aile portresi çiziyor. Rohit çocuğuyla ilgilenen duyarlı bir baba.


Jogi Takur yani Ayub Khan eşi Niharika Khan. İkinci evliliğini yapan oyuncu bu eşinden de ayrıldı. Çocukları ile hala görüşüyor. Neden ayrıldıklarına dair bilgi basına sızmamış.


Kajri yani Aarti Singh sevgilisi yok eski sevgilisi Siddhart shukla. 

Vişnu yani  Ajay Chaudhary  eşi  Jyoti Makker. Aile hayatını medyadan uzak tutan oyuncu gayet mutlu.


Aman yani Gaurav S Bajaj eşi  Sakshi Shhorwani. Eşiyle sosyal medyadan mutluluk resimleri paylaşan oyuncu eşiyle gayet mutlu. Üstelik artık oda bir baba. 


Sidart yani Sharhaan Singh sevgilisi yok.


Kuki yani Shikha Singh eşi Karan Shah. 2020 de yani bu sene anne olan oyuncu eşiyle gayet mutlu. Ailesinin mutluluk resimlerini sosyal medyadan sevenleri ile paylaşıyor oyuncu.


Kanha çaterji yani Chaitanya Choudhury eşi Vaishali Rajpal Chaudhary gözlerden uzak bir aile hayatı olan oyuncunun mutlu bir evliliği var.


Sankrat katerji yani Varun Toorkey sevgilisi Surbhi Jyoti. Uzun süredir beraber olan çift gayet mutlu ama gündemlerinde henüz evlilik yok. 

Yorum Bırakın