Hint Magazin Öne Çıkan

Kokilanın sevilmeyen davranışları

Kokilanın sevilmeyen davranışları

Kokilanın sevilmeyen davranışları

Saath Nibhaana Saathiya Masum Hint dizisi Kokila Karakteri (Rupal Patel) hakkında haber.

Severek izlediğimiz masum hint dizisinde rupal patel kokila karakterinin hakkını veriyor. Ancak kokila karakteri dizide çok sevilsede herkesin olduğu gibi onunda eksi yönleri var. Bu videomuzda kokilanın sevilmeyen davranıslarına değineceğim.
Kokila Ahemi çok seviyor. Ama oğluna olan sevgisi bazen gözüne perde indiriyor. Ama gopiyide sevip sahipleniyor.

Mesela kokila ahem’in onu yabancı ülkede tirenden inmesine sebeb olduğu için çok huzursuz oldu ve gelinini tuttu ahemi azarladı. Tabi gopi konusunda iyi yönden güzel planları da var kokilanın. Otoriter bir kadın olsada iyi bir kayın valide. Ama eşini çok eziyor. Aşk Bir Rüya Thapki Değişecek mi? Hint dizisi Thapki Pyaar Ki Aşk Bir Rüya’da Thapki karakterine hayat veren Jigyasa Singh’in yerini neden bir başkası alacak? 

Kokilanın sevilmeyen davranışları
Kokilanın sevilmeyen davranışları


Sözleri ile Hor görüp incitiyor. Çırağ abisinin her dediğini yapmakla suçluyor. Oysa çirag ve hetal aheme ayrım yapmadan kendi çocukları gibi davranıyor. Ama kokila araya sınır çiziyor hep. Bu konuda kokilayı haksız buluyorum. Ama Raşi ve Annesi ile gerçekten çok iyi başaçıkıyor. Erkan Petekkaya Kimdir? Gel Dese Aşk’da Murat Düdenli karakterine hayat veren oyuncu Erkan Petekkaya kimdir? Erkan Petekkaya dizileri, burcu, kilosu, yaşı,


 Ne dersiniz sizcede oyle değilmi?Sizce kokilanın benim unutup söylemediğim sevmediğiniz başka davranış şekli varmı?

Yorum Bırakın