Hint Magazin Öne Çıkan

Aşk bir rüya’daki saçmalıklar 2 

Aşk bir rüya’daki saçmalıklar 2 

Hint dizisi Aşk Bir Rüya Thapki Pyaar Ki Saçmalıkları

Dhruv Pandey, Thapki, Bihaan Pandey ve Aditi arasında olanlar.

Aşk bir rüya’daki saçmalıklar 2 Hint dizisi Aşk Bir Rüya Thapki Pyaar Ki SaçmalıklarıDhruv Pandey, Thapki, Bihaan Pandey ve Aditi arasında olanlar.


Duruv ve thapkinin düğünü vasundara yuzunden gerçekleşememişti. Çünkü vadunun ısrarlarına dayanamayan bihaan onu kırmayıp duruvun yerine gecip thapki ile evlenmisti. Duruv ozaman sessiz kaldı. Buda yetmezmis gibi gidip şada ile evlendi. Sessiz sakin hayatına bakarken bir anda duruvun davranişlarında değişiklik olmaya başladı.


Thapkiye karşı sevgisi saplantıya dönüştü. Bihaan’ın başını türlü belalara soktu. Bihaan canını zor kurtardı. Ama aslında bunların hiçbirine gerek yoktu. Duruv kendisinin yerine bihan’ın thapki ile evlendiği gün askının arkadında durup onların evliliğini yok saysaydı.

Ikisinin aynı odada kalmasına izin vermeseydi. Boşanmalarını sağlasaydı. Thapki ile evlenen mutlu olan bihaan olurdu. Ama malesef sessiz kaldı. Thapki ve bihaan bir arada kala kala birbirlerine aşık oldular. Masum da Ahem’in Annesi Kokila karakterini canlandıran oyuncu Rupal Patel kimdir?

Aşk bir rüya'daki saçmalıklar 2 
Aşk bir rüya’daki saçmalıklar 2 

Ve bihaanda Thapki sayesinde sert aksi tutumunu bıraktı başka bir bihaan oldu. Zaten thapki duruv ile ona saygı duyduğu için evlenecekti ama bihaan’a aşık oldu. Çokta mutlulardı. Duruv bu yuzden yersiz kıskançlık yaptı.Şimdi ilerleyen zamanlarda duruv ve aditi aşkı baslayacak. Erkan Petekkaya Kimdir? Gel Dese Aşk’da Murat Düdenli karakterine hayat veren oyuncu Erkan Petekkaya kimdir? Erkan Petekkaya dizileri, burcu, kilosu, yaşı,


Onuda anlamış değilim yönetmen başka birini diziye sokamadı damı kimse yokmuş gibi thapkinin kız kardeşi ile duruv evlenecek bilemedim. Ablası duruv yuzunden okadar badire atlatmışken aditi eski enistesine nasıl aşık olabilecek.Sizler bu konuda neler söylemek istersiniz? 

Yorum Bırakın