Hint Magazin Öne Çıkan

Karanvir Bohra ve eşi konuştu

Karanvir Bohra ve eşi konuştu

Güz Masalı Dill Se Dil Dua sobagyavati Bava hint dizisinde Sritija ile birlikte başrolde yer alan oyuncu eşi Teejay Sidhu, ile Vücud utancı ile savaşmak için bir araya geldi.

Karanvir Bohra ve eşi konuştu
Karanvir Bohra ve eşi konuştu

Teejay, “Sosyal medyayı etkilemek için değil ilham vermek için kullanıyorum” dedi. Çift özel hayatlarında çok mutlu ve mükemmel bir çift. Trol olmalarını ve düşüncelerini paylaşan Teejay, “Sosyal medyada etkilemek için değil ilham vermek için bulunuyorum. Ben çok gerçek ve ilişkilendirilebilir bir insanım, bu yüzden pek çok insan beni takip ediyor. Mükemmellikler kataloglardır. Bir kataloğa takılmak istemiyorum. Unutmayalım ki ben bir anneyim. Bazen çok meşgul ve dağınık oluyoruz. Karva Chauth’ta havuz kenarında otururken bile insanlar sorun yaşıyordu. Ama dikkat edin, ben çok oruç tuttum ve biz Karanvir ile birlikte ayı gördük. İnan bana, ben aşırı derecede çekici bir kız değilim – sadeliği seviyorum. Minimal makyaj yapıyorum. Kendimi kandırmıyorum. Kendimi sosyal medyaya öylece atıyorumAma esmer, sıska, şişman ve hatta solgunsanız insanların bunlarla sorunları oluyor.” Dedi.

KAranvir ise “Aklıma gelen ilk düşünce şu oluyor. Kendi işinize bakın. Bazı şeyler karşılığında bize reklam veren unsurlar var ama bizim için önemli değiller.” dedi. 

Yorum Bırakın