Öne Çıkan Türk Diziler

Kanal 7’nin yeni dizisi Kan çiçekleri Konusu 

Kanal 7’nin yeni dizisi Kan çiçekleri Konusu 

Hayalleri ve ailesinin geleceği arasında kalan Dilan ile kan davasına bir son vermek isteyen Baran’ın öyküsü dizide konu alınıyor.

Dizinin başrolünde Barış Baktaş ve Yağmur Yüksel yer alıyor. Dizi kan davasıyla başlayan büyük aşkı ele alıyor.
Dilan resmen gözden çıkarılıyor diye biliriz. Kızın hayalleri, umutları elinden alınıyor. Ve Baranla evlendiriliyor. Baran ise kardeşini kan davasına kurban vermemek için bu evliliği kabul ediyor. İkisi de bu evlilikte kendisini hapiste gibi hissediyor. Baranın amcası ise onun servetine göz dikmiştir. Bunun içinde kan davasını sürdürmek için sürekli ortalığı alevlendiriyor. Baran ve Dilan bir çok tehlikeli süret anlatırlar. Peki çiftin ilişkisi aşka dönüşecek mi?

Kanal 7'nin yeni dizisi Kan çiçekleri Konusu 
Kanal 7’nin yeni dizisiKanal 7’nin yeni dizisi Kan Çiçekleri 05 Aralık’tan itibaren hafta içi her gün 16:10’da ekranlarda olacak.

Dizinin Türü: dram
Yönetmenleri: Levent Türkan, Ömer Baykul
Oyuncular: Barış Baktaş, Yağmur Yüksel, Berkay Çınar, Selinay Taşol, Nalan Örgüt, Erol Yavan, Hasan Ballıktaş, Hilal Kuvvet, Yılmaz Ulutaş, Ekrem Aral Tuna, Dilek Güler, Ceyda Pınar, Göksel Kayahan, Gökhan Gürdeyiş

Yorum

  • Olá ! Não encontro aqui, nenhuma informação ou postagem atualizada da série KAN ÇIÇEKLERI !?
    A última informação é de 8 meses atrás? As gravações da Segunda Temporada, já começaram desde o sábado, dia 22 de julho.

Yorum Bırakın

error: Content is protected !!