Hint Magazin Öne Çıkan

Jigyasa Singh Shakti’den ayrıldı mı?

Jigyasa Singh Shakti’den ayrıldı mı?


Thapki Pyar Ki Aşk Bir Rüya’nın Tapkisi Jigyasa singh bu günlerde ortalıkta pek görünmüyor. Shakti dizisinde de görülmeyen oyuncu hayranlarını endişelendirdi?

Kimi hayranı acaba Jigyasa Singh Corona Mı oldu diye endişelenirken kimi hayranı Shakti dizisinden ayrıldı mı diye düşündü?  


Evet Oyuncu şu sıra Shakti dizisinde görünmüyor ama diziden ayrıldığını dair de herhangi bir haber yok. Ayrıca Instagram’da yeni bir gönderi de paylaşmadı. Ama buna rağmen oyuncu bir portalın yaptığı veri analizine göre bu haftanın instagram kraliçesi seçildi 

Jigyasa Singh Shakti'den ayrıldı mı?
Jigyasa Singh Shakti’den ayrıldı mı?


Oyuncu Manish Goplani ile birlikte Colours da yayınlanan Thapki Pyaar Ki’dizisindeki Thapki rolüyle sevildi. Muhteşem oyuncu daha sonra Colours tv’nin başka bir dizisi olan  Shakti Astitca Ke Ehsaas Ki’de Heer Singh karakterini canlandırdı ve canlandırmaya devam da ediyor. 


Hayranları da oyuncuyu sosyal medyada büyük bir ilgi ile takip ediyor. Jigyasa Singh’in neredeyse tüm gönderileri, onu haftanın Instagram Kraliçesi olarak taçlandıran yaklaşık 80 bin Beğeniye ve 120’ye yakın yoruma sahil


Yorum Bırakın