Hint Magazin Öne Çıkan

Jigyasa Singh Coron mı oldu?

Jigyasa Singh Coron mı oldu?


Thapki Pyar Ki Aşk Bir Rüya da Thapki karakteri ile tanıdığımız oyuncu Shakti Astitva Ke Ehsaas Ki de Heer karakterini canlandırıyordu.

Oyuncu uzun bir süredir dizide yer almayınca ve sosyal medyada da paylaşım yapmayınca hayranları oyuncu için korkmaya başladı. Aslında korkuları da yersiz değildi. Çünkü sevilen oyuncu Jigyasa Singh Corona Virüse yakalandığı için kendisi karantinaya almıştı. 

Oyuncu bu gün yani 05.21.2021 tarihinde sosyal medya hesabından Corona virüse yakalandığını duyuran bir yazı paylaştı. Jigyasa Singh şöyle yazdı: “Merhaba … Geçen bir buçuk ay benim için gerçekten zor oldu. Tüm ailem farklı aralıklarla Covid-19 için POZİTİF çiktı. Tanrı’nın lütfuyla, hepsi hastalığı atlattı. Şuan hepsi Negatif ve sağlıklı.

Ben bir süre önce test yaptırdım ve testim pozitif çıktı. Şuan tek başıma karantinadayım, doktorumun tavsiyesi üzerine ilaç alıyorum ve çok daha iyi hissediyorum. Yetkililere tüm yardımları ve hızlı yanıtları için teşekkür ederim. Paylaşım yapmadığım için üzgünüm ama her zamankinden daha cıvıl cıvıl ve sağlıklı döneceğime söz veriyorum.

Tüm sevginiz ve desteğiniz için çok minnettarım. Lütfen Güvende Kalın. Güvenli Mesafeyi Koruyun. Bir (veya iki) Maske takın. Kendine iyi bakın.”

Jigyasa Singh Coron mı oldu?
Jigyasa Singh Coron mı oldu?Oyuncunun bu gönderisine İkimizin Yerine de rol alan Ruslan Mümtaz çabuk iyileş yazdı. Aşk Bir Rüya daki rol arkadaşı Manish Goplani Yakında iyileş yazdı. Oyuncu gönderiyi daha yeni paylaştığı için Ankit Bathla ve Manica khanna henüz oyuncunun gonderisine birsey yazmadı ama eminim iyi dilekte bulunurlar. Oyuncunun bir çok hayranı da Oyuncuya iyi dilekte bulundu. 

Umarım Jigyasa Singh en kısa zamanda iyileşir. Jigyasa Singh Aşk Bir Rüya dizisinde Manish Goplani ile unutulmaz bir bağ paylaşmıştı. Yorum kısmına oyuncu için iyi dilekte bulunmayı unutmayın.

Yorum Bırakın