Hint Magazin Öne Çıkan

Jigyasa Singh ne istedi?

Jigyasa Singh ne istedi?Aşk Bir Rüya Thapki Pyar Ki’de Thapki karakterini canlandıran hintli oyuncu Jigyasa Singh istegini dile getirdi.


Jigyasa Aşk hikayesinde oynamak istiyorum dedi.”Aktörler her zaman farklı tür roller oynamayı sever” dedi.

Güzel ve yetenekli aktris Jigyasa Singh, ilk TV şovu Thapki Pyar Ki ile popülerlik kazandı, bir aktör olarak daha fazlasını keşfetmek istiyor.


 Jigyasa, “Bir oyuncu farklı roller oynayarak keşfettikçe, daha çok çalışmaktan hoşlanır.  Aktörler her zaman farklı roller oynamayı severler.  Ayrıca beni hayranlarımla buluşturan ve izlemekten zevk aldıkları şeyler yapmak istiyorum.” Aşk Bir Rüya Thapki Pyaar Ki de Bihaan Pandey ve Aryan Khanna karakterlerine hayat veren oyuncu Manish Goplani Türkiyeye mi geliyor merak konusu oldu? 

Jigyasa Singh ne istedi?
Jigyasa Singh ne istedi?


 “Güzel bir aşk hikayesinde yeralmak istiyorum, ancak Beyhadh daki Maya karakteri gibi bir karakter canlandırmak istemezdim. Bu karakter bana gelecekte daha zorlayıcı roller üstlenmem için ilham verdi sadece.”Oyuncu herhangi bir projede yer almadığı zamanda Dans etmeyi ve yüzmeyi öğrenmiş. Jigyasa Singh’in Yerini Hunar Hale mi canlandıracak?Thapki Pyaar Ki Aşk Bir Rüya’da Jigyasa Singin yerini Hunar Hale mi alacak? Thapki’yi hintli oyuncu Hunar Hale mi canlandıracak?


 Web platformu yani web dizileri günümüzde popüler peki jigyasa singh web dizilerinde rol almayı düşünüyor mu?
 “Bir web serisi yapmak isterim.  Bu yeni bir platform ve birçok aktör platformu zaten keşfetti. ”

Yorum Bırakın

error: Content is protected !!