Hint Dizileri Öne Çıkan

Güz Masalı Final’inde Neler Olacak.

Güz Masalı Final’inde Neler Olacak.


Yeni hint dizisi Güz Masalı’nın finali merak konusu bakalım final nasıl olacak. Dil Se Di Dua Saubhagyavati Bhava finali.


Rana denen suçlu Raghav’ın abisi ile eşinini öldürmüştü. Sonunda Raghav o adamı yakalatır. Ve Rana hapsi boylar.Ama Rana yakalanmadan önce Viraj’a yaptığı şey yüzünden viraj hafısasını kaybeder. Dizinin kötü karakteri zaten Viraj buna rağmen Raghav ona yardım eder ve hafızasını kazanmasına yardım eder.


Raghav’ın yaptığı iyilik hiç karşılıksız kalır mı? Bu iyiliği Raghava pahalıya patlar yani Raghav ölür. Bunuda Viraj yapar çünkü hafizasını kazandı ve sia’yı geri istiyor. Bu yüzden Raghavı öldürür. Sevdiği kadına bile zehir içirir beni sevdiğini söylemezsen panzehiri vermem der.

Sia Raghav’ı sevdiği için hayatına maal olacağını bildiği halde viraja onu sevmediğini Raghav’ı sevdiğini söyler.Bu yüzden pan zehiri içemez ve ölür. Nitanshi Goel Kimdir? Aşk Bir Rüya Thapki Pyar Ki’de küçük bani karakterini canlandıran hintli oyuncu Nitanshi Goel hakkında bilgi. 

Güz Masalı Final'inde Neler Olacak.
Güz Masalı Final’inde Neler Olacak

Viraj sia’nın bedenini yakmaz onu saklar.

Sianın kalbi ise bir gazeteci kıza takılır. Gazeteci kız sia’nın hayatı hakkında bilgi toplar ve viraj’ın sianın katili olduğunu anlar. Bütün gerçekleri ortaya çıkarmak için uğraşır. Ve sianın ölmüş bedenini bulur. Onu yakar. Viraj buna engel olamaz. 


Daha sonra Viraj kendisi polise teslim olur ve hapse atılır. Yaptıklarından pişman olan viraj’ı sia’nın hayali gelip affettiğini söyler. Jigyasa Singh’in Yerini Hunar Hale mi canlandıracak?Thapki Pyaar Ki Aşk Bir Rüya’da Jigyasa Singin yerini Hunar Hale mi alacak? Thapki’yi hintli oyuncu Hunar Hale mi canlandıracak?


Güz Masalı’nda Viraj karakterini canlandırdı Karanvir Bohra gerçek hayatta çok iyi biridir. Evli ve iki çocuk babası olan oyuncu kızlarına çok düşkündür. Kızları oyuncunun saçlarını yapıyor ona makyaj yapiyor hatta el tırnaklarına oje bile sürüyorlar. Kariyerine ise çocuk sanatçı olarak başlamıştır.
Güz Masalı’lında Jahnvi ve sia olarak rol alan Sriti Jha ise kişisel hayatında tam bir kitap kurdudur. Sevgilisi var ama ilişkisini gözlerden uzak tutmayı tercih ediyor.


Güz masalı’nda Raghav karakterini canlandıran oyuncu Harshad Chopda ise hindistanda sevilen oyunculardan. Şuan sevgilisi olmayan oyuncu bir dönem sriti jha ile sevgiliymiş. Oyuncu bir çok başarılı diziye imza attı.

Yorum Bırakın

error: Content is protected !!