Hint Magazin Öne Çıkan

Gurmeet Choudhary hangi hastalığa yakalandı

Gurmeet Choudhary hangi hastalığa yakalandı


Gurmeet Choudhary’in Geet Hui Sabse Parayi setinde omuzunun çıktığını söylemiştik. Bu rahatsızlığını yeni atlatan oyuncu daha sonra Yaralı Kalbim setinde başka bir rahatsızlık geçirdi. 


Yaralı Kalbim’in Maan’ı Gurmeet sette sıtmaya yakalandı. Oyuncu yüksek ateş ve titreme nedeniyle acı çekti ve tam bir kontrol yaptırmak için eve gönderildi.Bir kaynağa göre “Doktorlar Debina Bonnerjee’ye, Gurmeet’in ateşinin çok yüksek olduğunu bu yüzden hastaneye götürülmesi gerektiğini söyledi. Ancak Debina, eşine evde çok iyi bakacağını söyledi ve bu konuda ısrar etti.” 


Debina ile iletişime geçildiğinde “Evet, Gurmeet cumartesiden beri hasta, ve sıtmaya yakalandı. Ona evde bakıyorum ve tedaviye cevap veriyor. Doktorlar en az 2-3 gün yatak istirahati önerdi” dedi.

Gurmeet Choudhary hangi hastalığa yakalandı
Gurmeet Choudhary hangi hastalığa yakalandıÇekimler ise Gurmeet Choudhary olmadan devam etti. Ama yaratıcı ekip artık Gurmeet’in diziye dahil olması gerektiğini başka bahane yaratamadıklarıni söyledi. 


Debina’ya bu konuda “Evet, dizinin Gurmeet’e ihtiyacı var. Ama onu çekim yerine bu halde gönderemem. Bu yüzden çekim için onlar bize gelecek. Ancak, Gurmeet’in bir saatten fazla çekim yapmasına izin vermeyeceğim, çünkü çabuk iyileşmesi için dinlenmeye ihtiyacı var.” Dedi.


Yorum Bırakın

error: Content is protected !!