Hint Magazin Öne Çıkan

Gurmeet Choudhary bunu da yaptı

Gurmeet Choudhary bunu da yaptı


Yaralı Kalbim Geet Hui Sabse Parayi de Drashti Dhami ile birlikte rol alan oyuncu Gurmeet Choudhary bunu da yaptı. Gurmeet Choudhary Patna ve Lucknow’daki sıradan insanlar için hastaneler açacak.


Oyuncu Gurmeet Choudhary, Pazar günü sosyal medyada Patna ve Lucknow’daki sıradan insanlar için hastaneler açacağını duyurdu.  Oyuncu, hastanelerin “ultra modern” tesislere ve “1000 yatağa” sahip olacağını söyledi.


Gurmeet Choudhary, “Patna ve Lucknow’daki sıradan insanlar için ultra modern 1000 yataklı bir hastane açmaya karar verdim.  Bundan sonra diğer şehirlerde de aynısı yapılacak.  Dualarınızı ve desteğiniz bekliyorum.” Dedi.

Gurmeet Choudhary Debina Bonnerjee
Gurmeet Choudhary


Geçen yıl Gurmeet Choudhary ve karısı Corona’ya yakalanmıştı. Ama hastalığı yendiler. Debina ve Gurmeet, şu anda covid 19 ile savaşan insanların hayatlarını kurtarmaya yardımcı olabileceği için plazma bağışında bulundular ve takipçilerini ve hayranlarını plazmalarını bağışlamaya çağırdılar. 

Debina ve eşi Gurmeet Choudhary aynı zamanda hastane yataklarına, oksijen tüplerine ve ilaçlara ihtiyacı olan insanlara yardım ediyor.

Yorum Bırakın