Hint Magazin Öne Çıkan

Deepika Singh televizyona geri dönecek mi?

Deepika Singh televizyona geri dönecek mi?

Oyuncu Deepika Singh Televizyona geri dönmek istemediğini söyledi. Ve bunun nedenini uzun süredir sektörden ayrı kalmasına bağlıyor. 

Diya Aur Baati Hum Can Yoldaşım ve Kaavch gibi hit dizilerindeki rolleriyle tanınan Deepika, “Televizyona dönmek istemiyorum. Şu anda sahip olduğum çalışma programı ve sürdürdüğüm hayat, uzun vadeli bir proje için uygun değil. Çünkü TV dizileri uzun sürüyor biliyorsunuz. Televizyonda uzun süre çalıştım zaten, bundan keyif de aldım, şimdi ise filmlerde ve web dizilerinde yer almak istiyorum” dedi. 

Diya Aur Baati Hum Can Yoldaşım dizisindeki Sandhya Kothari, karakterim muhtemelen şimdiye kadar oynadığı en ilham verici ve popüler karakterlerden biriydi.

Deepika Singh, televizyona geri dönecek mi?
Deepika Singh, televizyona geri dönecek mi?

Deepika Singh bu konuda şöyle dedi. “Karakterim Sandhya çok popüler ama dürüst olmak gerekirse bu karakter bana da ilham verdi. O karakterin bazı iyi niteliklerini hayatıma aşılamaya çalıştım. Öğrenci olarak katıldım ama o şov yavaş yavaş o kadar büyük bir hit oldu ki artık herhangi bir karakteri çekebilecek kadar kendime güveniyorum, bir aktör olarak zorlukların üstesinden gelebilirim” dedi.

Yorum Bırakın

error: Content is protected !!