Öne Çıkan Türk Oyuncular Kimdir?

Cemre Baysel kimdir?

Cemre Baysel, 5 Şubat 1999’da İzmir’de doğan ve Ege Üniversitesi Resim Öğretmenliği Bölümü’nden mezun olan bir oyuncudur.

1.71 cm boyunda, 57 kg ağırlığında ve Kova burcudur. Oyunculuk kariyerine 2014 yılında Yeşil Deniz dizisiyle başlayan Cemre Baysel, daha sonra İsimsizler, Payitaht Abdülhamid, Elimi Bırakma, Ramo ve Sol Yanım gibi dizilerde rol almıştır. Ailesi hakkında çok fazla bilgi bulunmamaktadır, ancak annesinin adı Fatoş Baysel, babasının adı bilinmemekte ve Mithat Baysel adında bir kardeşi olduğu bilinmektedir.

Cemre Baysel’in sevgilisi, kendisi gibi oyuncu olan Aytaç Şaşmaz’dı. Cemre Baysel ile Aytaç Şaşmaz’ın ayrılık kararı, herkesi şaşırttı. Cemre Baysel, geçtiğimiz günlerde katıldığı bir etkinlikte biten aşkları hakkındaki sorulara ilginç bir yanıt verdi. “Bitmiş gitmiş” diyen güzel oyuncu, eski sevgilisiyle ilgili konuşmak istemediğini söyledi.

Cemre Baysel, yeni dizisi Sakla Beni’nin ilk bölümünde canlandırdığı İncila karakteriyle izleyicilerden büyük beğeni topladı. Ancak dizinin gerçek bir hikayeye dayandığı ve İncila’nın hayatını kaybettiği ortaya çıktı. Bu durum, Cemre Baysel’in hayranlarını üzdü ve sosyal medyada tartışma yarattı.

Cemre Baysel kimdir?
Cemre Baysel kimdir?

Cemre Baysel, ilk kez başrolünü üstlendiği sinema filmi Aşk Filmi’nin çekimlerine başladı. Filmde, kendisi gibi oyuncu olan İlhan Şen’le aşk yaşayan Cemre Baysel, sette yakınlaştığı iddia edildi. Bu iddia, Cemre Baysel’in eski sevgilisi Aytaç Şaşmaz’ı kızdırdı ve ikili arasında gerginlik yaşandığı öne sürüldü.

Cemre Baysel, şu ana kadar 9 dizi ve 1 filmde rol almıştır. Oynadığı dizi ve filmler

– Yeşil Deniz (Gonca Makasçı, 2014-2016)

– İsimsizler (Gülperi, 2017)

– Payitaht Abdülhamid (Firuze, 2017-2018)

– Elimi Bırakma (Melis Çelen, 2018-2019)

– Ramo (Fatoş, 2020)

– Sol Yanım (Biricik Ergün, 2020-2021)

– Baht Oyunu (Ada Tözün, 2021)

– Senden Daha Güzel (Efsun Armağan, 2022)

– Sakla Beni (İncila, 2023-günümüz)

– Aşk Filmi (Yaz Akdeniz, 2023)

Cemre Baysel kimdir?

Yorum Bırakın