Öne Çıkan Türk Diziler

Bir Sevdadır Dizisi Konusu oyuncuları karakterleri

Dizinin konusu, zorlu yaşam koşullarına meydan okuyan Yeşil’in umut dolu mücadelesini anlatıyor. Küçük yaşta Cenap Ağa’nın oğlu Ünal ile evlendirilme kararı almasına rağmen, düğün günü kaçırılır.

Bu kaçırılma olayının sorumlusu, ünlü futbolcu Yasin’in ikizi Ersin’dir. Yeşil, hapse girer ve bu süre zarfında İshak ve Boncuk adlı ikiz çocukları dünyaya gelir. 7 yılın ardından tahliye olan Yeşil, dışarıda yeni bir yaşam kurmaya çalışırken, tek amacı çocuklarına güvenli ve mutlu bir hayat sunmaktır. Bu nedenle ünlü futbolcu Yasin’in ailesine sığınır.

Bir Sevdadır Dizisi Konusu oyuncuları karakterleri
Bir Sevdadır Dizisi Konusu oyuncuları karakterleri

Bir Sevdadır Dizisi Oyuncu Kadrosu Ve Karakterleri:

– Feyyaz Şerifoğlu (Yasin): Delikanlı Yasin, ikizinin ölümü öncesi ve sonrasındaki farklı yaşamıyla dikkat çeker. Neşesiyle çevresine mutluluk saçarken, öfkelendiğinde ise hem kendisini hem de etrafını yakar.

– Sude Zülal Güler (Yeşil): Duygusal bir karakter olan Yeşil, içine kapanık bir yapıya sahiptir. Gözlerinden konuşur ve hayatla sürekli mücadele içindedir; tek arzusu çocuklarına güvenli bir hayat sunmaktır.

– Ekin Mert Daymaz (Tufan): Tufan, gözleriyle iletişim kurar ve yüzünde sert bir ifade taşır. “Benim coğrafyam batı yasaları için fazla sert. Orta yerinden kırılır o yasa” sözü, onun karakterini yansıtır.

– Doğukan Polat (Ünal): Yedek kulübesinde saklanan Ünal, tekrar sahaya dönebilmek için büyük bir güç elde etmelidir. Bu güç, ağalıkla ilişkilidir.

– Sinan Tuzcu (İshak Ali): İshak, Karadeniz şivesi ve sert tavırlarıyla dikkat çeker. Sakatlık sonucu futbol kariyerini sonlandırmıştır; hırslı, mükemmeliyetçi ve otoriter bir yapıya sahiptir.

– Sinem Uslu (Gülender): Karadenizli bir ailenin kızı olan Gülender, neşeli ve öfkeli yanlarıyla öne çıkar. İyi biri olarak kabul edilir, ancak karşısındakine güvendiğinde.”

Yorum Bırakın