Hintli Oyuncular Kimdir? Öne Çıkan

Bıçak Sırtı Durga Prasad MahesKimdir? Achal Nagesh Salwan Kimdir?

Bıçak Sırtı Durga Prasad MahesKimdir? Achal Nagesh Salwan Kimdir?

Bıçak Sırtı Durga Prasad MahesKimdir? Achal Nagesh Salwan Kimdir?
Swaragini bıçak sırtında Lakshya’nın babası durga prasad maheshvari karakterini canlandıran oyuncu kimdir? 
Hint günlük dizileri denince akla gelen ilk isimlerden biri onun ismi. Genelde hint gösterilerinde olumsuz karakterler canlandıran oyuncunun gerçek ismi Achal Nagesh Salwan dır. Nagesh Thakur Haryana’da doğup büyüdü. Yönetmen Umesh Pad, 2002 yılında American Hit draması olan Dhakhan’da Nagesh’i oynatmaya karar verdi. Ve Dhakhan gösterisi hit olan diziler arasına girdi. Daha sonra ise arka arkaya bir çok gösteride rol aldı.
Biz onu bıçak sırtı Swaragani hint gösterisinde Durga Prasad Maheshwari olarak tanıdık. En çok bilinen gösterileri Dünya (1998 yapımı), Kara Cuma (2004 yapımı), Delhi 6 (2007 yapımı) 

Bir röportajda, oldukça zorlu olduğu için olumsuz karakterler canlandırmayı sevdiğini söyledi. Bu rollerin çok yönlülüğü var ve kişileri sınırlarını zorlamaya itiyor diye de ekledi. Oyuncu Hint televizyon endüstrisini olağanüstü zirvelere taşıdı. Achal’ın sosyal medya hesabı yok. 

Swaragini Bıçak Sırtı’nda Sujata karakterini canlandıran oyuncu Sonica Handa Kimdir? Sonica Handa boyu, kilosu, dini, yaşı, hakkında bilinmeyenler.

Sonica Handa Kimdir?

Yorum Bırakın

error: Content is protected !!