Hint Magazin Öne Çıkan

Avinash Sachdev yüzünden depresyondaydım

Avinash Sachdev yüzünden depresyondaydım

Tatlı Bela Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon Ek Baar Phir hint dizisinde Shlok karakterine hayat veren Shrenu Parikh ile başrolü paylaşan Avinash Sachdev ile Rubina Dilaik bir zamanlar sevgiliydi.

Çift evlilik yolunda ilerlerken Avinash Sachdev rol aldığı Tatlı Bela hint dizisinde Socal karakterini canlandıran Shalmale Desai’ye aşık oldu. Bu yüzden Rubina Dilaik ile ayrıldı. Rubina Dilaik ise o dönem depresyona girdiğini açıkladı.Rubina Dilaik, bugün televizyon dünyasının en başarılı oyuncularından biri. 

Choti Bahu Sindoor Bin Suhagan dizisindeki rolüyle popülerlik kazandı. Bigg Boss 14’e katıldı ve show’u birincilik ile bitirdi. 

Rubina Dilaik, en son verdiği röportajda Choti Bahu’daki başrol oyuncusu Avinash Sachdev ile nasıl ayrıldığını ve sonrasını anlattı. Rubina: “ben hem para kazanıyordum hem de sevdiğim işi yapıyordum. Kişisel ilişkimde harika gidiyordu.  Sonra her şey karıştı. Zorluklarla mücadele etme gücümün nereden geldiğini bilmiyorum. Kendimi üzgün ve kasvetli hissediyordum. Her gün aynaya bakıp ‘Aman Tanrım, bu kim?’ Diyecek durumdaydım. Her gün, her sabah aynaya bakım kendimi görüyorum ama o gördüğüm kişiden hoşlanmıyordum. Sonra otomatik olarak bir şeyler yapmaya itiliyorsunuz.”

Oyuncu bozulan ilişkisinden sonra öfke sorunlarıyla uğraşmak zorunda olduğunu ve bunun da ailesi ile arasında gerginliğe yol açtığını söyledi. Bu yüzden ailesinden ve arkadaş çevresinden uzaklaşmak zorunda kalmış.Rubina bu konuda “kendimi arkadaş çevremden kardeşlerimden ve ebeveynlerimden soyutlama zorunda kaldım. Ve bu okadar zordu ki. Çünkü neler yaşadığını başkalarına anlatmak kolay değil çünkü sen kendin neler yaşadığını bilmiyorsun.” dedi.

Rubina Dilaik, geçmiş deneyimlerinden ders çıkardığını ve güçlendiğini de sözlerine ekledi. Hayatındaki zorluklarla baş etme gücünü kendisine bahşeden Yüce Allah’a şükrederek şunları söyledi: “Ama kötüye gittiğimi farkedip geri dönecek kadar şanslıydım. Geceleri uykusuz kaldığımı ve sabah 3-4 gibi nefes nefese uyandığımı hatırlıyorum çünkü neredeyse 10 gün boyunca ağladım ve kimseyi görmek istemedim. Sıkıntılar sizi ya güçlendirir ya da kırar. Ve Tanrı, her şeye gücü yeten ya da her ne diyorsanız, bana bu olumsuzlukları bugünkü ben olmam için, verdiğini düşünüyorum. Ve kendimi şanslı hissediyorum.” Dedi.

Avinash Sachdev yüzünden depresyondaydım
Avinash Sachdev yüzünden depresyondaydım

Rubina, ilk ayrılığından sonra ilişkilere ve hayata bakış açısının değiştiğini de söyledi.  Oyuncu: “Kendimi çok dinledim ve bir karar aldım. Herkesin hayatıma girmesine izin vermeyecek kadar kendimi sevmeliyim.  Kendimi, hata yapmama izin verecek kadar sevmeliyim ve kendimi parçalanmanın sorun olmadığını anlayacak kadar sevmeliyim ve sonra yavaş yavaş ve istikrarlı bir şekilde kendimi yeniden inşa etmek için çalışmaya başlamalıyım.” Dedi.

Rubina Dilaik şimdiki eşi Abhinav Shukla ile Ganesh Chaturthi’deki ortak bir arkadaşının evinde ilk kez bir araya geldi. Çift birbirinden etkilendi. İlk görüşte birbirlerine aşk oldular. Birliktelikleri 4 yıl sürdü. 21 Haziran 2018’de ise Shimla’da gösterişli bir düğün ile evlendiler.

Yorum Bırakın

error: Content is protected !!