Hint Magazin Öne Çıkan

Aly Goni teklifleri neden reddediyor?

Aly Goni teklifleri neden reddediyor?

Yeh Hai mohabbatein Sev Yeter hint dizisinde Romi karakterini canlandıran Aly Goni kendisine gelen projeler hakkında konuştu.”Bigg Boss’un  14’üncü sezonundaki görevinden sonra, Aly Goni “Tera suit”, “2 phone” ve “Tu bhi sataya jayega” gibi çeşitli müzik videolarında yer aldı. 

Geçenlerde Mouni Roy ile birlikte “Jodaa” adlı bir müzik videosunda görülen oyuncu, proje seçerken zaman ayırdığını ve uzun süre beklemekten çekinmediğini itiraf etti. 

Aly Goni teklifleri neden reddediyor?
Aly Goni teklifleri neden reddediyor?

“Yaptığım iş konusunda çok seçiciyim. Çok fazla teklif alıyorum ama gelen rolü kalbimle hissetmediğim sürece hiçbir teklifi kabul etmeyeceğim.” Dedi. Ve ekledi: “Önce karakteri ve hikayeyi hissetmem gerekiyor sonra projeyi kabul ediyorum. Bir azizin sabrına sahibim ve iyi bir proje beklemekte bir sakınca görmüyorum. Bir yıl hatta daha fazla beklemek pahasına da olsa beklerim. Telefonlar alıyorum. Gelen teklifler arasında çok fazla müzik videosu var.  Ama sırf yapmış olmak için hiçbir şey yapmak istemiyorum.” dedi. 

“Jodaa” adlı şarkı 25 milyondan fazla izlendi ve “Yeh Hai Mohabbatein” oyuncusu, konsepti çok ilginç bulduğu için bunu yaptığını söyledi. “Şarkının ham halini duyunca 3-4 defa tekrar edip aşık oldum. Daha önce hiç kralı oynamamıştım. Ve bir kraliçe onun sevgisini kazanmaya çalışıyor.

King back bana çok etkileyici geldi.”  Dedi. Aly Goni şarkıcı Afsana Khan’ın büyük bir hayranı olduğunu da itiraf etti. Aly, “Titliaan’dan beri Afsana’nın hayranıyım ve sesini seviyorum. Şarkının klibinde yer almayı kabul etmemim sebeplerinden biride büyüledi. 

Yorum Bırakın