Kore Dizileri Öne Çıkan

YouTube’da Ücretsiz Olarak İzleyebileceğiniz Romantik Komedi Çin Dizilerinin Dünyasına Dalın

Çin romantik komedi dizileri, yıllar içinde YouTube’da çok popüler hale geldi. Eğer YouTube’da ücretsiz olarak izleyebileceğiniz Çin romantik komedi dizileri arıyorsanız, işte size göz önünde bulundurabileceğiniz bazı seçenekler.

Çin romantik komedi dizileri, ilgi çekici senaryoları, güzel görüntü yönetimi ve mükemmel oyunculuk becerileri ile YouTube’da kendilerine bir yer edindiler. Tüm dünyada popülerlik kazanmaya devam ediyorlar ve seyircileri hafif ve sıcak hikayeleriyle büyülüyorlar. Popüler Çin romantik komedi dizilerini YouTube’da izlemek, kaliteli içerikten ücretsiz olarak yararlanmanın harika bir yolu. Biraz araştırma yaparak, sevdiğiniz dizileri yükleyen güvenilir kanalları bulabilir, toplulukla etkileşime geçebilir ve evinizin rahatlığında Çin dizilerinin dünyasını yaşayabilirsiniz. İşte size YouTube’da mevcut olan en iyi romantik komedi Çin dizilerinden bazıları:

1. ‘Hidden Love’

Hidden Love’, başrollerinde Chen Zheyuan ve Zhao Lusi’nin yer aldığı bir dizi. Çin romanı ‘Secretly, Secretly; But Unable to Hide It’ (Gizlice; Ama Saklayamıyorum) adlı eserden uyarlanmıştır. ‘Hidden Love’, aşkı bulmanın sağa sola kaydırmak arasında bir halat çekme oyununa dönüştüğü bir zamanda, eski okul romantizminin ve masum aşkların altın günlerine bir saygı duruşudur. Onları eşlik eden saf aşk anlarını bulmak hikayenin ana odak noktasıdır.

– ‘Hidden Love’ çin dizisi oyuncu kadrosu: Chen Zheyuan, Zhao Lusi, Zhang Yaqin, Zhou Junwei, Wang Yifei, Li Mingde, Wang Yiming, Zhang Jiongmin, Liu Xueyi, Li Zefeng, Liang Jie, Sun Anke, Wang Yizhe, Zhang Zhehan, Zhou Zhonghe, Li Bowen, Li Jiayi, Liu Yichang, Wang Yixuan, Zhang Xinyu, Wang Ruizi, Liu Yuning, Li Qian, Li Chengbin, Zhang Lei, Li Shengye, Wang Yanlin, Zhang Yuxi, Zhang Yujian, Li Jiaqi, Li Gengxi, Zhang Xilin, Li Zixuan, Wang Zixuan, Zhang Xinyu, Wang Ruizi, Liu Yuning, Li Qian, Li Chengbin, Zhang Lei, Li Shengye, Wang Yanlin, Zhang Yuxi, Zhang Yujian, Li Jiaqi, Li Gengxi, Zhang Xilin, Li Zixuan, Wang Zixuan

2. ‘First Romance’

First Romance’ Çin dizisi, başrollerinde Riley Wang ve Wan Peng’in yer aldığı bir dizi. Bir piyanist olan Yan Ke ve bir sürü yanlış anlamanın ardından aşkı hissetmeye başlayan bir kız olan Xiong Yi Fan’ın romantik hikayesini anlatıyor. Kaçırmayın: Başından Sona Sizi Bağımlısı Yapacak Çin Dizileri YouTube’da İzleyin.

– ‘First Romance’ Çindizisi oyuncu kadrosu: Riley Wang, Wan Peng, Dai Yunfan, Zhang Yaqin, Zhou Junwei, Wang Yifei, Li Mingde, Wang Yiming, Zhang Jiongmin, Liu Xueyi, Li Zefeng, Liang Jie, Sun Anke, Wang Yizhe, Zhang Zhehan, Zhou Zhonghe, Li Bowen, Li Jiayi, Liu Yichang, Wang Yixuan, Zhang Xinyu, Wang Ruizi, Liu Yuning, Li Qian, Li Chengbin, Zhang Lei, Li Shengye, Wang Yanlin, Zhang Yuxi, Zhang Yujian, Li Jiaqi, Li Gengxi, Zhang Xilin, Li Zixuan, Wang Zixuan.

3. ‘The Love Equations’

Başka bir YouTube’da izleyebileceğiniz rom-com Çin dizisi (YouTube’da İzleyebileceğiniz Esports Çin Dizileri) ‘The Love Equations’ dizisi, başrollerinde Gong Jun ve Liu Ren Yu’nun yer aldığı bir dizi. Roman ‘Sailing Round and Round in Circles’ (Daireler Halinde Dönüp Durmak) adlı eserden uyarlanmıştır. Dizide, farklı geçmişlere sahip iki insanın cesurca hayallerinin peşinden giderken beklenmedik bir şekilde aşık olmaları anlatılıyor.

– ‘The Love Equations’ çin dizisi oyuncu kadrosu: Gong Jun, Liu Ren Yu, Li Ge Yang, An Yong Chang, Zhang Yue, Wang Qiuzi, Li Gengxi, Zhang Xilin, Li Zixuan, Wang Zixuan, Zhang Xinyu, Wang Ruizi, Liu Yuning, Li Qian, Li Chengbin, Zhang Lei, Li Shengye, Wang Yanlin, Zhang Yuxi, Zhang Yujian, Li Jiaqi, Li Gengxi, Zhang Xilin, Li Zixuan, Wang Zixuan.

4. ‘A Love So Beautiful’

Dizi, birbirlerini küçüklüklerinden beri tanıyan iki sınıf arkadaşının etrafında dönen bir dizi. Chen Xiaoxi, yıllardır sınıf arkadaşı Jiang Chen’e aşık olan neşeli ve iyimser bir kızdır. Dizi, ilişkilerinin inişli çıkışlı yönlerini ve hayatlarında karşılaştıkları çeşitli zorlukları nasıl aştıklarını takip ediyor. Sürükleyici senaryosu, başrol oyuncuları arasındaki güzel uyumu ve olağanüstü performanslarıyla ‘A Love So Beautiful’ milyonlarca izleyicinin kalbini fethetti.

A Love So Beautiful’ oyuncukadrosu: Hu Yitian, Shen Yue, Gao Zhi Ting, Sun Ning, Wang Zi Wei, Monica Lv, Zhang He Hao Zhen, Wang Jia.

YouTube'da Ücretsiz Olarak İzleyebileceğiniz Romantik Komedi Çin Dizilerinin Dünyasına Dalın
YouTube’da Ücretsiz Olarak İzleyebileceğiniz Romantik Komedi Çin Dizilerinin Dünyasına Dalın

5. ‘Put Your Head on My Shoulder’

‘Put Your Head on My Shoulder’ dizisi, başrollerinde Xing Fei ve Lin Yi’nin yer aldığı bir dizi. Roman ‘Put Your Head on My Shoulder’ (Başını Omzuma Yatır) adlı eserden uyarlanmıştır. Dizide, bir fizik öğrencisi olan Gu Weiyi ve bir ekonomi öğrencisi olan Situ Mo’nun tesadüfen aynı evde yaşamaya başlamaları ve aralarında gelişen tatlı aşkı anlatılıyor.

– ‘Put Your Head on My Shoulder’ Çin dizisi oyuncu kadrosu: Xing Fei, Lin Yi, Tang Xiaotian, Zheng Yingchen, Zhou Junwei, Wang Yifei, Li Mingde, Wang Yiming, Zhang Jiongmin, Liu Xueyi, Li Zefeng, Liang Jie, Sun Anke, Wang Yizhe, Zhang Zhehan, Zhou Zhonghe, Li Bowen, Li Jiayi, Liu Yichang, Wang Yixuan, Zhang Xinyu, Wang Ruizi, Liu Yuning, Li Qian, Li Chengbin, Zhang Lei, Li Shengye, Wang Yanlin, Zhang Yuxi, Zhang Yujian, Li Jiaqi, Li Gengxi, Zhang Xilin, Li Zixuan, Wang Zixuan.

6. ‘Love O2O’

‘Love O2O’ dizisi, başrollerinde Yang Yang ve Zheng Shuang’un yer aldığı bir dizi. Roman ‘Just One Smile is Very Alluring’ (Sadece Bir Gülümseme Çok Cazip) adlı eserden uyarlanmıştır. Dizide, bir online oyunun iki popüler oyuncusu olan Xiao Nai ve Bei Weiwei’nin hem sanal hem de gerçek dünyada birlikte olmaları ve birçok engeli aşmaları anlatılıyor.

– ‘Love O2O’ Çin dizisi oyuncu kadrosu: Yang Yang, Zheng Shuang, Mao Xiaotong, Bai Yu, Niu Junfeng, Zhang He, Cui Hang, Zheng Yecheng, Zhang Binbin, Liu Yinglun, Lu Yunfeng, Song Jiyang, Zhang Dada, Li Xian, Li Mu Chen, Zhao Qian, Zhang He Hao Zhen, Wang Jia.

7. ‘My Girlfriend is an Alien’

‘My Girlfriend is an Alien’ dizisi, başrollerinde Thassapak Hsu ve Wan Peng’in yer aldığı bir dizi. Dizide, bir uzaylı olan Chai Xiaoqi’nin dünyaya düşmesi ve bir aktör olan Fang Leng ile tanışması sonucu yaşadığı komik ve romantik maceralar anlatılıyor. Chai Xiaoqi, insan duygularını anlayabilen bir yeteneğe sahiptir, ancak bu onun için hem bir avantaj hem de bir dezavantajdır.

– ‘My Girlfriend is an Alien’ Çin dizisi oyuncu kadrosu: Thassapak Hsu, Wan Peng, Wang Youjun, Ashin Shu, Yang Yue, Alina Zhang, Wang Haoxuan, Li Mingde, Wang Yiming, Zhang Jiongmin, Liu Xueyi, Li Zefeng, Liang Jie, Sun Anke, Wang Yizhe, Zhang Zhehan, Zhou Zhonghe, Li Bowen, Li Jiayi, Liu Yichang, Wang Yixuan, Zhang Xinyu, Wang Ruizi, Liu Yuning, Li Qian, Li Chengbin, Zhang Lei, Li Shengye, Wang Yanlin, Zhang Yuxi, Zhang Yujian, Li Jiaqi, Li Gengxi, Zhang Xilin, Li Zixuan, Wang Zixuan.

8. ‘The Romance of Tiger and Rose’

‘The Romance of Tiger and Rose’ dizisi, başrollerinde Zhao Lusi ve Ding Yuxi’nin yer aldığı bir dizi. Dizide, bir senarist olan Chen Xiaoqian’ın yazdığı bir hikayenin içine düşmesi ve kendi yarattığı karakterlerden biri olan Han Shuo ile aşk yaşaması anlatılıyor. Chen Xiaoqian, Han Shuo’yu başlangıçta kötü bir karakter olarak tasarlamıştır, ancak onunla tanıştıkça ona karşı duygular geliştirmeye başlar.

– ‘The Romance of Tiger and Rose’: Zhao Lusi, Ding Yuxi, Zhou Zhonghe, Li Bowen, Li Jiayi, Liu Yichang, Wang Yixuan, Zhang Xinyu, Wang Ruizi, Liu Yuning, Li Qian, Li Chengbin, Zhang Lei, Li Shengye, Wang Yanlin, Zhang Yuxi, Zhang Yujian, Li Jiaqi, Li Gengxi, Zhang Xilin, Li Zixuan, Wang Zixuan, Chen Jian, Sheng Langxi, Zhang Xin, Sun Anke, Wang Yizhe, Zhang Zhehan, Zhou Junwei, Wang Yifei, Li Mingde, Wang Yiming, Zhang Jiongmin, Liu Xueyi, Li Zefeng, Liang Jie.

Yorum Bırakın

error: Content is protected !!