Öne Çıkan Türk Oyuncular Kimdir?

Yemin Erhan Kimdir? Bora Atabey Kimdir?

Yemin Erhan Kimdir? Bora Atabey Kimdir?

Yemin dizisinde narinin eski sevgilisi erhan karakterini canlandıran oyuncu Bora atabey kimdir?Yemin dizisine yeni giren karakter Erhan’ın gerçek hayatta kim olduğu merak konusu oldu. Narinin eski sevgilisi olarak gösteriye giren Erhan karakteri yeminde bir doktoru canlandırdı. Narin’de azerbaycan’dayken doktordu. İkili zor bir ameliyata girdi. Ameliyat sırasında hasta hayatını kaybetti. Hasta olan kişi bir mafyanın oğlu olunca işler karıştı.

Yemin Erhan Kimdir? Bora Atabey Kimdir?
Yemin Erhan Kimdir? Bora Atabey Kimdir?

Narin ve erhan bu mafya adamı tarafından tehdit edildi. Erhan ise narini almadan kendisi kaçıp canını kurtardı. Narın ise supriz bir şekilde kemal’le evlendi. Erhan ise gelip narini buldu onu çok sevdiğini ve geri istediğini söyledi. Narın ise haklı olarak onu reddediyor. Zaten kemal’le aralarında duygusal bir bağ var.
Görünüşe göre erhan narin ve kemale zor zamanlar yaşatacak. Sonuç olarak ya gösteriden belli bir süre sonra ayrılacak yada kemal’ın kız kardeşi oya karakteri ile aralarında birşeyler olacak. Zaten eğer oyaya yaklaşırsa bu narine yakın olmak için yaptığı bir oyun olur. Yani narine yakın olmak için oyayı kullanır.
Yemin dizisinde erken karakterini canlandıran oyuncu gerçek hayatta kim ona bakalım.

Yemin Erhan Kimdir? Bora Atabey Kimdir?

Oyuncunun gerçek adı: Bora Atabey

Doğum tarihi: 1989 

Yaşı: 2020 yılına göre 31

Kayıtlı olduğu ajas: Valente Ajansı

Hobileri: Bisiklet sürmek, futbol oynamak, yüzmek 2017 yılında Media Markt reklam filminde oynadı.2011’de ise İstanbul Hatırası’nda yerladı.

Tatlı Bela Iss Pyaar ko kya naam doon ek baar phir de Asta karakterini canlandıran oyuncu Shrenu Parikh’in yeni filmi konusu oyuncuları. Daha fazla bilgi için tıkla.

Bora Atabey Kimdir?

Yorum Bırakın