Hint Dizileri Öne Çıkan

Yaban Çiçeği hint dizisi baştan sona özeti, oyuncuları

Yaban Çiçeği hint dizisi baştan sona özeti, oyuncuları

Yeni hint dizisi “Kaisi Yeh Yaariaan” 21Temmuz 2014 – 31 Aralık 2015 tarihleri arasında hindistan’ın MTV kanalında yayınlanan bir Hint dizisidir.

Dizi Türkiye’de Youtube kanalında Yaban çiçeği adı ile yayınlanıyor.
Tür:Romantik, komedi, dram
Senaryo: Richa Yamini
Yöneten: Lalit Mohan
Ashima Chibber: Vikas Gupta
Rajev Raj: Shashank Bhardwaj
Karishmaa Oluchi
Üretici ülke: Hindistan
Orijinal dili: Hintçe
Bölüm sayısı: 358
yapımcılar: Neeraj Dhingra, Swati Sahası, Kamaal R Khan
Sinematografi: Mangesh Mahadik

Yaban Çiçeği hint dizisi’nin baştan sona özeti
Dizi üç sezondan oluşuyor. ilki, Nandini’nin hayatını değiştirmesiyle Manik’in hayatında nasıl sevginin dostluktan daha önemli hale geldiğidir. İkinci sezon, her insanın hayatının nasıl değişmeye ve gelişmeye başladığına dair, daha çok birincinin bir sonsözüdür.

Nandini, küçük erkek kardeşi Rishabh’ın tedavisi ve ünlü bir bilim kolejinde okuması için Mumbai’ye taşınmaya karar verir. Yanlışlıkla Manik Malhotra ile çarpışır ve Manik’in bilmediği, ateşböcekleriyle dolu kavanozunu kurtarır ve ikisi de kavanoza aynı anda dokunduklarında yanarlar. Daha sonra Manik ve Nandini arasında gerçek aşk olduğuna inanılır, ancak ikisi de bundan habersizdir.

Sezon 1 de neler oluyor?

Nandini Murthy ve arkadaşı Navya Naveli, SPACE Akademisi’nde FAB5 tarafından zorbalığa uğrayan Shahid’i intihar etmekten kurtarmak için iş birliği yapar. Nyonika Malhotra (Manik’in annesi ve SPACE Başkanı), üniversitenin itibarını korumak için Nandini ve Navya’ya tam bir burs teklif eder. Bu, Nandini ve Navya’nın akademinin en ünlü grubu “FAB5”, yani bir grup zengin şımarık çocuk olan Manik Malhotra, Cabir, Mukti, Dhruv ve Alya’nın hedefi haline getirir.

Nandini, kolejin önünde sorun çıkardığı için ona yumruk attıktan sonra Manik için birinci hedef haline gelir. Kız arkadaşı Alya araya girene ve onunla fazla ilgilenmeye başladığını hissettiği için Nandini’yi rahat bırakmasını isteyene kadar onu rahatsız etmeye devam eder. Alya’nın Manik ve Nandini hakkındaki güvensizliği, Nandini’ye bir ders vermesi için birilerini tutmasına neden olur; ancak Dhruv ve Manik onu kurtarmayı başarır. Manik, adamları Alya’nın tuttuğunu öğrenince, arada güvensizlik oluşur ve ondan ayrılır.

Yaban Çiçeği hint dizisi baştan sona özeti, oyuncuları
Yaban Çiçeği hint dizisi baştan sona özeti, oyuncularıManik ve Nandini’nin küçük kavgaları ve sürekli çekişmeleri onları yakınlaştırmaya başlar. Buda zamanla birbirlerine ilgi duymalarına sebeb olur. Manik, kimsenin onu Nandini kadar etkilemediğini fark eder, bu yüzden her zaman gözleri onu arar. Başlangıçta bu kuvvetli cazibeye kapılmamak için kendisi ile savaşır ama sonunda pes eder. Nandini, Manik’i ona açılmaya başladıktan sonra biraz daha anlamaya başlar ve onun sandığı “Canavar Manik” olmadığını anlar.

Üniversite yetenek gösterisi Musicana’dan önceki gece Manik, Nandini’ye duygularını itiraf eder ve öpüşürler. Aynı gece Manik, en iyi arkadaşı Dhruv’un da Nandini’ye karşı hisleri olduğunu anlar.

Manik, en iyi arkadaşı için aşkını feda etmeye karar verir. Dhruv, onlar daha gençken hayatını kurtarmıştı, her zaman Dhruv’un kendisinden daha iyi olduğunu, dolayısıyla Nandini için daha iyi bir seçenek olduğunu düşünür. Musicana gecesinde Manik, Nandini’ye yalan söyleyerek onu küçük düşürür ve bunun onun için sadece bir oyun olduğunu söyler ve Nandini onu yumrukladığından beri ondan intikamını almak istediğini söyler. Böylece Manik ve Nandini’nin ilişkisi biter.


Bu sırada Nandini’nin en iyi arkadaşı Navya, zamanının çoğunu FAB5’e karşı komplo kurmakla geçiren Alya’nın erkek kardeşi ve Mukti’nin eski sevgilisi Harshad’a aşık olur. FAB5 Musicana’yı kazandıktan sonra Harshad, tüm okulun önünde Cabir ile öğretmeni Raghav arasındaki samimi bir anı gösteren ve herkesin çiftin eşcinselliğini öğrenmesine yol açan bir video oynatır. Nandini, Harshad’ın kendisinin ve Navya’nın düşündüğü kişi olmadığını anlayınca FAB5 ile iş birliği yapar ve Navya’nın Harshad’ın gerçek yüzünü fark etmesi için bir plan yapar. Dhruv, Nandini’ye ona aşık olduğunu söyler; ama o, onu yalnızca bir arkadaş olarak gördüğünü söyler. Buda Manik’i çok kızdırır.

Musicana gününde Cabir’i dövdükten sonra Harshad eve döner. Harshad’ın üzgün olduğunu düşünen Navya, Harshad’ı teselli etmek için evine gider. Harshad, Navya ile yatar. Navya hamile kalır, Ama Harshad sorumluluğunu almaz. İncinmiş ve ihanete uğramış Navya, Harshad’a kişiliğini değiştirip güçleneceğine yemin eder. Cabir, Navya’nın oda arkadaşı olmasına izin verir ve ikisi yakınlaşmaya başlar. Navya’nın annesi, Navya’nın bir bebeği tek başına idare etmesi konusunda endişelenince Cabir, bebeğe kabulleneceğini, kendi soy adını ona vereceğini ve onu öz çocuğuymuş gibi büyüteceğine söz verir.

FAB5’in Harshad’ı ifşa etme planının ortasında Nandini, davranışları ve sözleriyle çelişmeye başlayınca Manik’in ondan ayrılma nedenlerinden şüphe etmeye başlar. Onunla konuşur ve bir zayıflık anında, Dhruv olmasaydı ondan asla ayrılmayacağını itiraf eder. Bu Nandini’yi kızdırır ve Manik’i duygularını dikkate almadığı için bencil olmakla suçlar ve ona yaptığı şeyin yanlış olduğunu anladıktan sonra özür diler ve affedilmesi için yalvarırken onunla daha ileri gitmek istemediğini söyler.

Nandini, FAB5 ile birlikte Harshad’ı bitirme planlarında başarılı olur. Kamera karşısında yaptığı yanlışları itiraf etmesi için onu tuzağa düşürürler ve daha sonra Musicana gecesi Cabir ve Raghav’a saldırmaktan tutuklanırlar. Harshad’ı devirmek için düzenlenen bir kutlamada FAB5 ve Nandini, Manik’in Dhruv’un Nandini’den ayrıldığını doğrulamasını sağlayan bir oyun oynar. Nandini, Dhruv’a onu yalnızca bir arkadaş olarak gördüğünü ve her zaman göreceğini söyleyince, Alya ve Dhruv yakınlaşmaya başlayınca aşk üçgeni kısa sürede biter. Nandini, Manik’in her zaman onun yerine arkadaşlarını seçeceğini düşündüğü için affetmek istemezken, Manik kendini kanıtlamak için çok fazla çaba gösterir.

Soha Khurana, Manik’in takıntılı hayranı olarak içeri girdiğinde, başka birinin onunla olduğu düşüncesine dayanamayan Nandini, Manik ile yeniden yakınlaşır. Arkadaş olmaya ve birbirlerini tanımaya karar verirler. Kısa süre sonra arkadaştan fazlası olurlar ve ilk buluşmalarında ateşböcekleri parlayarak Nandini’ye Manik’in gerçekten onun gerçek aşkı olduğunu gösterir. Nandini, Soha’nın babasının yol açtığı bir yanlış anlaşılma nedeniyle Manik’in onsuz daha iyi durumda olacağına ve şarkıcı olma hayallerine odaklanacağına inanır. Soha’nın Manik’e olan takıntısı tehlikeli bir hal alır. Nandini’yi bir yangında öldürmeye çalışır, ancak Manik onu kurtarır. Ancak Nandini, Soha’nın yangında öldüğünü ve bunun da belki Manik yüzünden olduğunu öğrendiğinde, Manik’in Soha’nın ölümüyle bir ilgisi olup olmadığı sorulduğunda mahkemede sessiz kalır. Bu durum Manik i şok eder. Manik, Nandini kendine inanmadığı için onunla konuşmayı keser. Suçsuzluğu ispatlanınca ise kendisine inanmadığı için Nandini’ye acı çektirir.

Nandini, Fusion Konseri gecesinde onunla şarkı söylemeyi başarırsa, tekrar bir araya gelme şansları vardır.

Mukti ise kanser hastası olan Abhimanyu’ya her zaman gülümsemeyi ve mutlu olmayı öğrettiği için aşık olur. Ayrıldıktan sonra çok acı çeker ama arkadaşları ona destek olur. Öte yandan Dhruv ve Alya’nın ilişkisi, Dhruv’un aşağılık kompleksi nedeniyle çöker. Bu, Dhruv’un FAB5’ten ayrılmasına neden olur. Manik, Füzyon Konseri için Nandini’nin öğretmeni Pandit Trilok Chaurasya ile çatışır. Manik, Pandit’in Nandini için kötü niyeti olduğuna inanır, ancak Pandit, Manik’in kıskandığını ve aşırı tepki gösterdiğini düşünür.

Fusion konserinin olduğu gün Manik ve Nandini birlikte şarkı söyler ve Dhruv ile FAB5 arasındaki tüm yanlış anlaşılmalar giderilir ve Dhruv, grupla bozulan arkadaşlığını düzeltmeye çalışır. Konserden sonra Manik, Nandini’ye onu sevdiğini söyler. O sırada Pandit Nandini’yi kaçırır.

Nandini bu kaçırılmadan kurtarılır. Ama buna rağmen Manik dahil herkesden uzaklaşır. Erkek kardeşiyle Mangalore’a gider ama Manik onun peşinden gider. Manik, Nandini’nin büyükannesi Ams’ın yardımıyla, 18. yaş gününden bir gün önce Nandini’yi içinde bulunduğu şoktan kurtarmayı başarır. Nandini, doğum gününde Manik’e onu sevdiğini söyler ve resmi bir çift olurlar.

Doğum gününe birde davetsiz misafir vardır. Aryaman kız kardeşinin ölümünden Manik’i sorumlu tuttuğu için ondan intikam almak ister. Diğerleri ondan yalnızca şüphelenirken, Nandini gerçeği öğrenir ve Manik’in masumiyetini kanıtlamak için bir şans ister. Alya ise başarısız ilişkileri ve yalnızlığı nedeniyle yeme bozukluğu ve depresyon yaşamaya başlar. Arkadaşlık Günü’nde, FAB5’ten ayrılmak ve yeni bir hayata başlamak istediğini duyurur ve bu, Manik’i gölgede bıraktığını iddia ederek suçlayan Dhruv’u kızdırır. Alya ve Dhruv, Manik’in hayatlarında her zaman yok olduğunu iddia ederken Mukti ve Cabir, FAB5’i yeniden bir araya getirmek için inisiyatif alır.

SPACE’deki Yetenek Avı yarışması sırasında FAB5 birlikte şarkı söyler ve bozulan arkadaşlıklarını onarmayı başarır. Aryaman FAB5, Navya ve Nandini’den özür diler. FAB5, Yetenek Avı’nı kazandıktan sonra Manik ve Nandini ilişkilerini tamamlar. Aryaman bir akşam yemeği partisi vermeye karar verir ve FAB5, Nandini ve Navya’yı davet eder. Nandini evde Manik ve Cabir’in onu almasını beklerken ve FAB5’in geri kalanı onların partiye gelmelerini beklerken, Manik ve Cabir bir araba kazası geçirir. Sezon 1 böylece biter.2. Sezon de neler olacak?
Araba kazası yani patlamasından dört ay sonra Nandini’nin Manik’in doğum günü için heyecanlanmasıyla başlar ve bir parti verdiklerinde Cabir ve Manik, Nandini bir parti verdiğinde orada değildir. Nandini, Manik’i çok özlüyor. Aryaman, üzgün olduğunda ona her zaman destek olur. Navya bir RJ olur ve ona ve Harshad’ın yeni doğan bebeği Abeer’e bakar ve Mukti hayata devam etmeye çalışır. Alya ve Dhruv hayatlarında farklı yollarda ilerlerler ama sadece arkadaştırlar. Olay örgüsüne Manik sesine sahip şımarık bir velet girer, yani Madhyam Singhania. Nandini ondan nefret eder ve oda Nandini’den nefret eder. Bundan kısa bir süre sonra Nandini, Manik’in ortadan kaybolmasının ardındaki gerçeği aramaya başlar ve sonunda, Nyonika’nın işin içinde olduğu gerçeği ortaya çıkar. Nandini her zaman Manik için endişelenir.

Manik daha sonra geri gelir ve babasının onu kurtardığını ve bunca zamandır Pune’da olduğunu söyler. Arkadaşlarının ve Nandini’nin yoluna devam edip yeni bir FAB5 yarattığına dair bir yanlış anlaşılma yüzünden incinir. Ancak Nandini, Manik’i ikna eder ve yanlış anlamasını giderir. Ayrıca ona Nyonika’nın patlamaya karıştığını da anlatır. Manik, FAB5’e Cabir’i kurtaramayacağını söyler ve Cabir’i hatırlayınca çılgına döner. Nandini, Dhruv, Mukti ve Alya onu bu kona destek olur.

Daha sonra Nandini, Navya ve FAB4 yeniden bir araya gelir ve onu kutlamak için bir otele giderler. Öte yandan Maddy evinden atılır ama Arayaman onu evine götürmesine yardım eder. Aryaman partiye gelir ama bu Manik’in hoşuna gitmez. Aryaman çok geçmeden kendini kötü hisseder ve FAB5 tarafından kullanılır.

Manik daha sonra Nandini’yi diğerlerinden uzaklaştırır. Baş başa kalırlar ve yıldızların altında sarhoş olduktan sonra geceyi birlikte geçirirler. Nandini sonunda sevgilisinin kollarında mutlu hisseder ve Manik gülümseyerek onu sevgiyle tutular. Manik, Nandini’nin yapılacaklar listesini tamamlamak ister, bu yüzden MaNan’ın bira şişelerini çalmaktan su şişeleriyle oynamaya kadar yaptığı bir dizi heyecan verici olay olur. Maddy ve Manik birbirlerine karşı zorlu bir köşeye sıkışırlar ve rakip olurlar ve Manik, Maddy’nin sözleşmeyi imzalamaya cüret ettiği, ancak kısa süre sonra FAB5 tarafından yapılan FAB5 tarafından yaratılan şarkıyı seslendirmesi için ona meydan okur. Maddy’yi yenerek birlikte performans sergiler. Bu sırada Dhruv, Alya konusunda güvensizdir ve Manik ona bir süre yalnız kalmasını tavsiye eder. Dhruv, Alya’dan Varun’dan ondan daha mutlu olduğunu söyleyerek ayrılır. Manik ve Alya ile ayrı ayrı vedalaşır ve hayatında yeni bir sayfa açar.

Manik’in ruh sağlığı bozulur ve Travma Sonrası Stres Bozukluğu (PTSD) teşhisi konur.

Manik, gerçeği öğrendikten sonra Nandini’nin üzüntüsüne rağmen, TSSB’ye bir yanıt olarak Nandini’nin anılarının kendisinden silindiğini anlar. Nandini, Aryaman ve Navya Musicana’ya katılmaya hak kazanır. Ancak Nandini, tedavisi için Manik ile Danimarka’ya gitmeye karar verir. Manik, Aryaman’ı Nandini’nin arkadaşı olarak kabul eder. Gösteri, Manik ve Nandini’nin birbirlerine olan aşklarını yeniden teyit etmesiyle sona erer.

Manik oyun oynarken Fab5 ve aşkı Nandini ile olan güzel anıları hatırlar. Navya ve Nandini kenara çekilip onları birlikte görünce gülümser. Grupla birlikte güzel bir tempo yakalarlar ve ardından hep birlikte topluca kucaklaşarak yeni yılı kutlarlar.

Manan, ertesi gün hayatlarının bir sonraki bölümüne başlamak için Danimarka’ya gider. Navya, RJ olur. Mukti, uluslararası bir müzik evine solo olarak katılmak için ayrılır ve Alya, moda tasarımı için bir sözleşme yapar. Maddy şehri terk ettikten sonra Harshad, SPACE’de Başkan olur. Son olarak Aryaman, Nandini’ye Manik ile iyi dileklerini sunar. Manik, arkadaşlığın gerekli olmasına rağmen aşkın sonsuza kadar sizinle kalacağını fark eder ve Nandini’yi sonsuza kadar mutlu edeceğini söyler. Böylece ikinci sezon biter.


3. Sezon da neler olacak?

Nandini ve Manik altı yıldır birliktedir. Mumbai’ye geri dönerler. Ancak, Rishabh hala Danimarka’da bir üniversitede. Manik bir Rock yıldızı ve Nandini prestijli bir devlet kuruluşunda astrofizikçi. Mukti bir kafe işletiyor ve Zubin ile evlenecek. Zubin işe yaramaz biri herkes de bunu biliyor. İlk bölümde Nandini, teklifini kabul etmeyi reddeden Manik’e evlenme teklif eder. Bu Nandini’yi kızdırır ve Mukti’nin tavsiyesi üzerine ilişkilerine ara vermesi gerektiğine karar verir ve başka insanlarla çıkmak ister. Mukti, Manik’in Nandini’yi başka erkeklerle görmesi halinde kıskançlığından dolayı barışacaklarını sanır. Manik’in kendisiyle sürekli flört eden rol arkadaşı Inaya’nın onu medya önünde öpmesiyle işler kontrolden çıkar. Sonunda Manik, Nandini’nin evinden taşındığında, ondan tekrar bir araya gelmesini ister. Manik, haklı olduğunu ve artık birbirleri için iyi olmadıklarını söylemeyi reddeder. Ayrılmalarına rağmen, Manik ve Nandini birbirlerinden uzak duramazlar ve birbirlerini uzaktan sevmeye devam ederler. Birbirlerinden habersiz olarak.

Nandini, başarısız flört girişimlerinden birinde tanıdığı Smaran ile tanışır. Birlikte romantik bir gecenin ardından Manik, artık Nandini ile birlikte olmak istememesinin gerçek nedenini açıklar. Annesi Nyonika, onu bir noktada işleri batıracağına ve Nandini’yi inciteceğine ikna eder. Nandini’nin Nyonika gibi zarar görmesini ve aşka olan inancını kaybetmesini istemiyor. Nyonika aynı zamanda, Manik’in babasına delicesine aşık olan ve onu aniden hiçbir açıklama yapmadan bırakan orta sınıf bir ailenin kızıdır. Manik, Nandini’ye uygun olmadığını ve onun daha iyisini hak ettiğini düşünür. Nandini’nin Manik ile ilişkisini öğrenince morali bozulan Smaran, Nandini’yi etkilemek için Inaya’dan yardım ister. Ama sonunda birlikte yatarlar. Daha sonra Smaran’ın amcası ve teyzesi tarafından Nandini için seçilen evlilik sitesinden bir talibi olduğu ortaya çıktı. Zubin’ Ablası Jeff, Mukti’ye aşıktır. Mukti’nin evliliğini bozma girişiminde, Mukti’ye Zubin’in kucaklayıcı değil, eskort olduğunu açıklar. Onu kaybetme korkusuyla Mukti’ye yalan söyler. Nandini, Manik’in babasına Manik’in ruh halinden bahseder ve ona en çok ihtiyaç duyduğu anda onu terk ederek Manik’in hayatını mahvettiğini söyler. Kısa süre sonra, Bay Malhotra ve Nyonika aralarını düzeltmiş gibi görünerek Manik’e, Nandini ile kendisi arasında her şeyin yoluna girebileceğini söyler.

Mukti düğününü iptal eder ve Zubin ortadan kaybolur. Nandini ve Manik, onu arar ve onları çocukları zanneden bir hanımın evine gelir. Birbirlerine yakınlaşırlar ve birbirleri olmadan yaşayamayacaklarını anlarlar. Daha sonra Zubin’e geri dönmek için hepsi bir plan yapar ve bunu duyan Zubin’in geri döneceğini tahmin ederek Mukti’nin evleneceğini medyada duyururlar. Bu arada Nyonika, Bay Malhotra ile büyüyen yakınlığını anlatır ve Nandini’ye tüm planının bu olduğunu ve bu numara için para aldığını söyler. Nandini paramparça olur ve bunu, ailesiyle yüzleşen ve ailesinin etkisi olmadan onunla olabileceğini Manik’e söyler. Mukti’nin düğün gününde Manik, Nandini’ye evlenme teklif eder ama o bu teklifi kabul etmez.

4. Sezon da neler olacak?
Dizi iki yıl sonrasından devam eder. Nandini Murthy ve Manik Malhotra’nın ayrılık sonrası bireysel yaşamları etrafında dönüyor. Nandini, Mangalore’da klasik bir şarkıcı eğitmeni ve dansçı olurken, Manik münzevi moduna girdi ve Kasauli’nin vahşi ormanında bir minibüste yaşar.

Bir gün Manik’in hayranı, onun gitar çalarken izler ve videoya alır. Daha sonra bu videoyu sosyal medyada yayınlar. Video izlenme rekoru kırar. Nyonika, ormanda onu ziyarete gelir ve ona Malhotra Industries’i satın alması hakkında bilgi verir. Nyonika’nın şeytani hareketlerine tahammül edemeyen Manik, normale dönmeye karar verir ve Goa’da SPACE adında bir şarkı söyleme ve yaratıcı akademi açarak babasının şirketinin başına yeniden geçer. Rishabh, SPACE akademisine başvurur ancak Manik tarafından reddedilir. Rishabh, Nandini’yi Manik ile konuşmaya çağırır ve o teslim olur ve ayrıldıktan 6 ay sonra Goa’da Manik’i ziyaret eder. Manik, Nandini’nin onu artık bir canavar olarak gördüğünü düşünür.

Şimdi, Nyonika’yı yenmek için tekrar kız arkadaşı olmasını isteyen Nandini Manik’in başka bir bölümü başlar. Hikaye, Nandini’nin teklifini kabul etmesi etrafında dönüyor ve böylece Rishabh, sonsuz aşkları hiçbirinin beklemediği büyülü bir dönüşüm yaşarken UZAY’a giriyor. Nandini’nin 1 yıl önce Manik’in çocuğuna hamile olduğu gösteriliyor. Doktor, Manik’ten rahmindeki iç kanama nedeniyle Nandini’nin hamileliğini sonlandırmasını istedi. Bunu duyan Nandini’nin kalbi kırılır. Ancak Manik, Nandini’yi neşelendirmeye çalışır ve her şeyin yoluna girmesini sağlar. Nandini, gösterdiği gibi Manik’in kalpsiz bir ‘canavar’ olduğunu düşünür. Ve ondan ayrılır. Böylece dizi biter.


Yaban Çiçeği hint dizi oyuncularParth Samthaan , FAB5 üyesi Manik Malhotra rolünde
Niti Taylor , Nandini Murthy Malhotra rolünde

NH3’ün eski üyesi Navya Naveli rolünde Veebha Anand var.
FAB5 üyesi ve Manik’in en iyi arkadaşı Dhruv Vedant rolündeki Utkarsh Gupta var.
Krissann Barretto , FAB5 üyesi, Harshad’ın kız kardeşi ve Manik’in eski kız arkadaşı Alya Saxena rolünde

NH3’ün eski lideri ve Alya’nın erkek kardeşi Harshad Saxena rolünde Abhishek Malik ;
Kishweagainhant , Manik’in annesi ve SPACE Academy’nin başkanı Nyonika Malhotra rolünde
Aaryamaan Khurana rolünde Karan Jotwani yer alıyor.
Steve, Nandini’nin küçük erkek kardeşi Rishabh Murthy rolünde
Mehul Nissar, Nandini’nin amcası Venkatesh Murthy rolünde
Ritu Vasishta, Nandini’nin teyzesi Shannoo Murthy rolünde

Dishank Arora , Nandini’nin ona takıntılı öğretmeni Pandit TrilokChaurasiaa rolünde yer alıyor.
Rushad Rana, SPACE Academy’de öğretmen ve Cabir’in eski sevgilisi Profesör Raghav rolünde
Abhimanyu Thakkar rolünde Zain Imam yer alıyor.

Soha Khurana rolünde Jasmine Avasia; Aryamaan’ın kız kardeşi ve saplantılı Manik hayranı
Riddhima olarak Ruma Sharma yer alıyor.
Kabeer Khan Rocky olarak yer alıyor.
Yuvraj Thakur Madhyam ‘Maddy’ Singhania olarak
Dhiraj Totlani Sunny Sharma olarak
Pulkit Bangia, Shahid rolünde yer alıyor.
Scarlett Rose, Rose rolünde yer alıyor.
Aakash Talwar Varun olarak
Rinku KarmarkarCabir’in annesi olarak
Navya’nın annesi olarak Neha Bam yer alıyor.
Mallika Nayak, Mukti’nin annesi olarak
Avinash Khurana rolünde Micky Makhija yer alıyor.
Zubin rolünde Pranay Pachauri Singh
Barkha Singh , Jeffrina takma adıyla yer alıyor.
Inaaya olarak Radhika Bhangia yer alıyor.

Smaran olarak Meherzan Mazda
Ayaz Khan , Shrikant Malhotra rolünde yer alıyor.
Kishori Murthy, Amms rolünde
Sagar Parekh Yuvan rolünde
Manan Bhardwaj, Latika rolünde
Punit Tejwani, Dushyant rolünde
Ayush Tandon, Advait rolünde
Binita Budhathoki, Seher rolünde
Janya Khandpur, Kashin rolünde
Palash Tiwari, Omkar rolünde

Konuk oyuncular
Shaan
Sunny Leone
Emraan Hashmi ve Amyra Dastur
Badshah
Gautam Gulati
Pyaar Ka Punchnama 2 ekibi
Prem Ratan Dhan Payo için Salman Khan ve Sonam Kapoor

Yorum Bırakın