Hint Magazin Öne Çıkan

Vivian Dsena’nın Futbol hakkında düşünceleri.

Vivian Dsena’nın Futbol hakkında düşünceleri.

Vivian Dsena’nın büyük bir futbol tutkunu olduğu biliniyor. Vivian Dsena “Futbolucu olarak kariyer yapmak isterdim. Ama imkânlarım buna elverişli değildi” dedi.

Vivian Dsena’nın Futbol hakkında düşünceleri.Vivian Dsena’nın büyük bir futbol tutkunu olduğu biliniyor. Vivian Dsena “Futbolucu olarak kariyer yapmak isterdim. Ama imkânlarım buna elverişli değildi” dedi.Oyuncu haftada iki gün futbol oynuyordu ama son zamanlarda bu kadar zaman ayıramıyorum.Oyuncu Hindistandaki spor hakkında düşüncelerini de paylaştı. Hindistan’da sadece kriketin spordan çok bir din olarak kabul edildiğini düşünüyorum.

Vivian Dsena news
Vivian Dsena news

Hindistanda futbol daha iyi şekil almaya başladı. Ama kişisel olarak futbol’un geride kaldığını düşünüyorum dedi. Vivian’ın en sevdiği futbolcu Lionel Messi. Oyuncuya spor eğitimi hakkında ne düşündüğü sorulduğunda vivian: spor çocukluktan itibaren öğretilmesi ve teşvik edilmesi gereken bir şey. Spor size   sağlıklı bir yaşam verir ve her çocuk bir spor dalı seçmeli ve en azından okul ve kolej eğitimi boyunca devam etmeli. Bunun avantajlarını ilerki zamanlarda görecekler dedi.

Yorum Bırakın