Hint Magazin Öne Çıkan

Vivian Dsena Onu Seviyorum dedi.

Vivian Dsena hakkında yeni haberler beklediğinizi biliyorum. Ama oyuncu shakti gösterisinden sonra sessizliğe büründü. Tabiki yeni haberlerin takipçisi olup sizleri bilgilendirmeye devam edeceğim. Şimdi sizlerle oyuncunun yer aldığı Madhubala Yalancı Bahar gösterisi ile ilgili haber vereceğim.  Vivian Dsena onu seviyorum. Böyle olmasını istemedim dedi. Drashti Dhami ile yalancı bahar Madhubala’da rol alan oyuncu bazı konularda üzgün olduğunu dile getirdi. Ve izleyiciler tarafından yanlış anlaşıldığını söyledi.

Vivian Dsena RK

Vivian Dsena yalancı bahar’ın birinci sezonunda yeraldı ama ikinci sezonunda gösteriyi bıraktı.

Yapımcılar bu yüzden gösteriye Gunjan Utreja’ı aldı. Ama izleyiciler ısrarla vivian dsenayi geri isteyince yapımcılar oyuncuyu gösteriye geri çağırdı. Oyuncunun dönüşü ile fazla zaman gecmeden Gunjan utreja gösteriyi bıraktı. Ve oyuncunun gösteriyi bırakmasından Vivian Dsena sorumlu tutuldu. Vivian Gunjan Utreja için onu seviyorum dedi. Ve onunla iyi bağ paylaştığımı düşünüyorum dedi. Ve ekledi O bir Pencaplı benim gibi ve ikimizde yemeklere düşkünüz. Bir gösteriyi bırakmak kişisel bir karardır ve oyuncu ile yapımcı arasındadır. Ancak izleyiciler bu durumdan beni sorumlu tutuyor.Vivian’ın dönüşü ile gösteriden çıkışlar başladı diyorlar. Ama inanın bunun benimle bir ilgisi yok.İnsanların kaderini değiştirme gücünede sahip değilim dedi. Ayrıca gösteriden ayrılmadan önce Kanaldaki bazı insanlar benim karakterimin işe yaramadığını söylüyorlardı. Gösteriden ayrıldığımda reytingler 2.3’dü geri döndüğümde ise reytingler 1.8’di, bu yüzden reytinglerin çıkışım nedeniyle düştüğünü de söyleyebilirim.

Peki bu gösteri biterse oyuncu kötü hisseder mi?

Madhubala bittiğinde kendimi kötü hissetmeyeceğim. Çünkü bir doyum noktasına ulaştım.Dünyadaki hiçbir şey vazgeçilmez değildir. Ekrandaki veya ekran dışı olan her iyi şey bir sona ermelidir. Şovunuzun asla bitmeyeceğini düşünemezsiniz. Bir çok gösteri yaptım onlar nasıl bittiyse bu gösteride bitecek. Oyuncunun o sıra evli olduğu eşi Vahbiz dorabjee eşinin canlandırdığı Raju karakterine aşık olmuş. Bu konuda oyuncu şöyle söyledi: “Raju özel bir çocuk. Bu çocukların şefkat ve sevgiye ihtiyacı var. Bu rolü oynarken hayatta yeni şeyler öğrendim. Eşim Vahbbiz ise Raju’ya aşık oldu. İk olarak RK Rishabh Kundra karakterine asıkti aşıktı. Annem de Raju’ya çok düşkün ve beni bu rolde gördüğünde gülüyordu. ‘Sen iyi bir aktörsün’ diyor. Bu durumlarla çok nadir karşılaşıyorum çünkü annem ve karım benim en büyük eleştirmenlerim.”Geri dönüşü için çok fazla para aldığına dair söylentilere değinen Vivian, “Ne kadar para aldığımın bir önemi var mı? Sözleşmem henüz bitmedi. Sözleşmeyi bile imzalamadım. Ben çalışılmaya başladım çünkü üretici ile ben arasında karşılıklı güven var. Bu (maaşı) benimle yapımcım arasında. Benim ne kadar kazandığım kimseyi etkilememeli.” Dedi. Bu gösterinin tekrar bir parçası oldum ve konfor seviyem çok iyi. Herkes rahat etmem için uğraşıyor. Bu yüzden Geri dönmem akıllıca bir karardır dedi. Bu arada vivian Dsena’nın şuan yeni sevgilisi yok.

Yorum Bırakın